Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemcso

    senior tag

    válasz tkesy #51 üzenetére

    1.2 -re patch-elt magyarnyelvű verzió van fent.
    Hogyan sikerült ? Nagyadag szerencsével : hat méterre állítva a torpedó merülését, közvetlen gyújtással, elúsztatva egy keresztező romboló alatt. :D
    De hogy miért nem üldőztek, nem tudom. :F ...ennyire félnek tőlem a japcsik. ;]

    Csatahajóba (Kongo és Ise osztályú 32-33000 brt hajók) eddíg mindíg 5 torpedót kellett lőnöm, hogy felboruljanak.
    A Kongo-t nappal támadtam meg a Midway-i csata idején és körzetében, ott hajszoltak a rombolók (kettőt el is süllyesztettem) mind a támadás előtt, mind utána (de közel sem olyan intenzitással, mint az SH3-ban az angolszászok). Az ötödik találatnál felrobbanó, majd felborulva elsüllyedő Kongo a robbanásával felrobbantott egy mellette őrködő rombolót is.
    Az Ise csatahajót esős, esti támadásban lőttem ki, de ott például nem is találtak meg a rombolók, csak úgy vaktában szorták az áldást. Az első négyes torpedótalálattal mozgásképtelenné tett és félig oldalára dőlt csatahajót pedíg nem is próbálták meg védekezésképpen körülvenni a rombolók., és a harci köteléktől is simán elszakadtam csendes lopakodással.

    Most, 1942 őszén a Carolina szgtk.-nél kell teherhajókat ritkítani (Guadalcanal-i csata) már másodszorra (az első ''mellékterméke'' volt az Ise).

    Támaszpontom továbbra is Hawaii, és nem is tudok átmenni máshová.

    [Szerkesztve]

    Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

Új hozzászólás Aktív témák