Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pitikee

    csendes tag

    Sziasztok! Pitikee vagyok és csúnyán átvertek minket! Képzeljétek el talloztam az http://apronet.hu-n amikor találtam 1 aprohirdetést miszerint Maxtor 160 Gigás winyó 13000ezeréert eladó felhivtam a srácot és alkudoztunk amikor kiderült ,hogy több is van neki. Erre mondom ,hogy mennyit kell vennem ,hogy olcsó legyen. Hát legalább 6 ot. Kérdeztem töle hol lehet megtkinteni ezeket a winyókat és mondta ,hogy a 13.kerültben mondom neki jó. Késöbb felhívtam és egyeztettünk ,hogy holis a 13.kerületben. Mire mondta ő ,hogy a westend parkoló és oda mentem megnéztem a kezemben a winyókat és kifizettem a kialkudott 50 ezer forintot. Haza vittem a winyókat és kiderült ,hogy mind rossz! Erre felraktam 1 hirdetést hogy ha valaki tud segiteni szóljon. Találtam 4 embert akit úgyanigy átvertek. Erre ma kaptam 1 mailt amibe megfenyegetett a kis köcsög ,hogy ha megtalál megöl!!! vagy valami hasonló. tehát ha tud valaki segiteni elöre is köszönöm. Pitikee Mobilom: 06705165705 Emailom: crg200@freemail.hu

Új hozzászólás Aktív témák