Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyogo83

    senior tag

    válasz tihibaby #17205 üzenetére

    Na akkor mar kivancsi vagyok ra es tenyleg ne vedd sertesnek vagy tamadasnak, mint ha meg akarnank vedeni a Classic-ot.

    - A keszulekhaz kidolgozasa, muanyaga gyenge, silany?
    - A kontrollerek gyenge minoseguek, recsegnek ropognak, gagyi utangyartottnak tunnek?
    - A rajta futo "menu"(emulator) kinezete, sebessege, stabilitasaval van gond?
    - A jatekok szaggatnak, fagynak, akadozik a hang?

    Csak azert kerdezem ezeket, mert az hogy gagyi egy eleg tag fogalom, nem velemeny.
    Illetve lehet velemeny is, csak nem relevans, mert ez olyan mintha azt mondanam, hogy az osszes konzol gagyi. De magyarazat nincs, miert.

    Azert irtam az elejen, hogy ne tamadasnak vedd amiert kerdezzuk toled, hanem azert, mert van esetleg olyan ember is, aki gondolkodik azon, hogy megvegye.
    Igy esetleg az eddigi pozitiv tapasztalatok mellett kaphat negativ velemenyt is, hogy egy adott embernek miert nem jott be a konzol.
    En mindig szeretek tisztaban lenni minden termeknek a pozitiv/negativ oldalaval mielott megveszem, es igazabol ahol konkretumot lattam a Classic gyengesegeirol, az a gyari jatekkinalat, illetve az ara.

Új hozzászólás Aktív témák