Hirdetés

Aktív témák

  • dewdew

    csendes tag

    Hat ez eleg szopas!
    Nekem cel 400
    64 MB ram
    Tomato BX alaplap
    Vanta 32 MB videokartya
    stb, stb...
    es a 3Dmark 2000 1024-ben 1100 pontot ad.
    A tied nagyon-nagyon keves, siman 2000 korul kellene lennie, ha nem felette. Szerintem az alaplap a hibas, nekem is volt Aristo-m, de csak a baj volt vele, en sem tudtam, hogy miert lassu a rendszer. Ez volt az elso szamitogepem, tehat fogalmam sem lehetett rola, hogy mit is veszek.
    Aztan lecsereltem, mert amikor boviteni akartam a gepet, azt mar az alaplap nem szerette. Onnantol megjavult minden. A Tomato sem egy hatalmas vilagmarka, es mindenki ovakodik tole, de nekem bejott, mert a procit nem huztam, minden alapon ment benne, es igy a rendszer tokeletesen mukodott. Most sajnos nem vagyok otthon, mert kulfoldon maradok meg tobb mint egy evet, ezert most nem tudom fejleszteni a gepet, de a forumokat, a hardwareoldalakat mindig figyelemmel kiserem, es tudom, hogy ha vegre hazamegyek, es komplett cseret hajtok vegre otthon, akkor csak rendes alaplapra fogom epiteni a gepet. Megtanultam, hogy az az egyik legfontosabb alkatresz, amin nem szabad sporolni.

    Egyebkent a VIA oldalan nezz szet esetleges uj meghajtoprogramokert, meg az sem art, ha benezel az Aristohoz is.

Aktív témák