Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz MaxxDamage #1677 üzenetére

    Sandisk SD XC 64GB garanciáztatási tapasztalatok, ahogy a kollega kérte. :)

    2013-ban vásároltam az Amazon.de-ről e fent említett kártyát. 2016-ban megadta magát, de mivel ritkábban használtam a Sandisk Sansa Clip+ mp3 lejátszómat, nem érdekelt. Illetve a tönkremenetel abban nyilvánult meg, hogy a közel 60 GB-nyi zenét írásvédetté tette. Sem másolni, sem törölni nem tudtam a kártyáról, semmilyen eszközzel. Hallgatni simán tudtam mindet, szóval ezért sem foglalkoztam vele...mígnem párom kölcsönkérte a lejátszót, és hát finoman szólva nem egyezik 100%-ban a zenei ízlésünk. :D Jó lett volna ha újra használhatnánk azt a 64 GB-ot.
    Emlékeztem rá, hogy a csomagolásán több éves garanciát írt. Gyorsan ki is kerestem az elrakott kis karton papírt, amin láttam, hogy 10 év gari van, illetve itt is jeleztétek nekem. :R
    Felvettem a kapcsolatot az Amazon supporttal, akik kértek, hogy a gyártóval intézzem a dolgot ennyi év távlatában.
    Luimapeiz által jelzett linket megkaptam tőlük is: Sandisk / Support
    Mivel korábban nem regisztráltam a kártyát, most megtettem egy Account elkészítése után. Jeleztem nekik, hogy kínom van a termékkel, majd felvették velem a kapcsolatot.
    Feltettek pár kérdést, ás adtak pár tippet, hogy miket próbáljak meg (már mindet végig zongoráztam előtte).

    Majd kértek, hogy küldjek jó minőségű fotókat a kártyáról, hogy ellenőrizni tudják, nem sérült-e. Különösen szuper a szériaszámot levadászni egy ekkora eszközről, amúgy. :D

    Mindezek után kaptam egy jóváhagyást a cserére. Válasz üzenetben küldtek egy UPS futáros nyomtatványt, amit kinyomtatva ingyenes csomagfelvételt biztosított számomra. Kértek, hogy jól csomagoljam be, és regisztráljam a UPS oldalán a csomagot. Megjelöltem a felvétel címét, mentek érte, és 1 nap múlva már a brnoi központjukban volt a kártya.
    Ezután kaptam még levelet, hogy megérkezett a kártya, és a vizsgálat után jelzik a döntésüket.

    Ez megtörtént egy nap alatt kb, és már írták is, hogy küldik az új kártyát, hamarosan megkapom az ionfót a szállítmányról.

    Majd meg is kaptam a tracking számot.

    És ha jól értettem, akkor a csütörtökön feladott csomagot legkésőbb hétfőre ígérték. Na ez péntek este 7-kor otthon átvételre került. :C

    Happy end. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák