Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Speed® #506 üzenetére

    A Ninja valahogy jobban tetszik a 6 pipe-os megoldásával. Gondolom, valamivel jobb a hűtési teljesítménye. Az Infinity ráadásul, ahogy nézem, pont a tápra vagy a VGA-ra vinné a levegőt, az nem túl jó. A Ninjánál viszont bármelyik oldalra tehetem a ventit. Azt is megnéztem, hogy a memória foglalatok a prociétól csak 1,8 cm-re vannak, a hűtőrögzítő kerettől viszont csak 0,7 cm-re. Talán ezért vannak szacsee képén a RAM-ok az alsóbb foglalatokban. Ha el is fér, nagyon szűkösen.
    Remélem, a Scythe oldalára előbb-utóbb felkerülnek az MSI támogatások is, és procicsere után nemsokára én is élvezhetem a Ninja hűtését.
    Ha valaki meg tudná mondani, hogy pontosan milyen magasan vannak az alaplaptól az alsó hűtőbordák (mert a bordás rész biztosan a memória fölé nyúlik, de szacsee képéből ítélve ez a kisebb probléma, hiszen ott még a lejjebb lógó venti is elfért a RAM felett), illetve hogy mekkora a hűtőcsövek külsejének távolsága (akkor bemérhetném a CPU foglalat középpontjától), az sokat segítene a bemérésben.
    Hálás köszönetem mindenkinek!


    [Szerkesztve]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák