Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • Prémium külsőt kaphat a Motorola Moto G85 5G

    ma A 300 eurós ár mellé kifejezetten igényes megjelenés társulhat.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ombi5

    őstag

    válasz D1Rect #6839 üzenetére

    :R

    CPU Load Line: Profile 1-2 erdemes hasznalni, nagy tuningnal?

    AirBooms: Ez a Blend test prime95-nel csak a memoria kitesztelesere jo igazan, nem?!

    [ Szerkesztve ]

  • Landon

    őstag

    válasz D1Rect #6839 üzenetére

    Csak azért említettem meg mert ezzel én is nagyon tisztába akarok lenni nehgy vmit elqrjak holnap. :D Bár őszintén bízom benne, hogy az lesz amit írtatok, hogy 1.5-ön is menni fogja az 1600at a RAM és akkor gyak. semmi mást nem fogok csinálni csak a Vcore-t fixálom vmi tutira ill kilövöm a ezeket:

    Real time ratio changes in OS
    Turbo,
    C1E
    EIST
    C3, C6 States
    CPU Thermal Monitor

    Ez is érdekes kérdés mert az OC guide-ok-ból egyik azt mondja mindet lődd ki másik h hagyd bekapcoslva... mind1 az amelyik azt mondta h legyen bekapcsolva (első oldalon linkelt OC guide, nem a Sin féle) az szerintem egy elég gyenge guide. Egyrészt nem tér ki sok mindenre, olyanokra semi amik fontosak lennének, másrészt elég elnagyzlva kezeli a feszültségeket is etc etc ergo számomra amit az a guide mont az nem hiteles. :N Sin azt mondta jobb kilőni a fentieket. :D Mondjuk az EIST ill CPU Thermal Monitor-t nem is tudom mi. A többiről tudom h energiagazdálkodással kapcoslatos. :B

    Ombi: CPU LLC-vel és társaival NAGYON vigyázz 5GHz fele!! Erősen ajánlom hogy ameddig nem tanulmányoztad ki a CPU-d oda vissza és csak próbálgatod addig ezeket felejtsd el! Olvasd el Sin irományát pont erről is van egy kis rész, hogy ahogy haladsz 5GHz fele és ezek be vannak kapcsolva a végére már rendesen megdobják a feszt ami már nem egészséges! Ill. milyen hűtővel "játszadozol" jelenleg? :) Ugye nem a nem azzal a POS kvdarálóval?

    [ Szerkesztve ]

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák