Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mongi_

    aktív tag

    Tegnap kaptam egy Omnia-t, de pár "sötét folt" van bennem. :P Szeretném, ha az alábbi kérdésekre válaszokat kapnék.

    Az Active Sync gyakorlatilag csak arra jó, hogy internetezni tudjak a telefonnal az asztali PC által is használt internet segítségével? Milyen böngészőt javasoltok az Omniához, ami gyors, stabil, és jól kezelhető? Mert ami alapból van rajta az IE, hát egyszóval nem valami nyerő, vagyis nekem nem nagyon jött be. Lassú, széttördeli a képet...
    Ha már szóba kerültek a programok. Szeretnék a telefonra programokat, játékokat, témákat... egyszóval mindent telepíteni, csak nem tudom, hogy hogyan lehet. Pl.: letöltöttem egy linkről az SPB Mobile Shell-t. Sajnos trial, de a célnak megteszi. A letöltött setup file-t töltsem rá a mobilra, vagy előtte telepítsem fel gépen, és utána másoljam rá a telóra, ha igen, akkor hova is másoljam, valamint az azt követő teendők micsodák? A letöltött játékokkal, témákkal is ugyanezt kell csinálni? A videókat, zenéket, képeket hova érdemes másolni? Valamint ezeket mivel a legegyszerűbb lejátszani? Eddig csak a Media Player-t "fedeztem fel", ezen kívül nincs is más program, amivel pl.: a zenéket hallgathatnám?

    Egyelőre ennyi lenne, várom a válaszokat!

    Köszönettel, és Boldog Ünnepeket, ;)
    mongi_

    [ Szerkesztve ]

    booty time booty time across the USA

Új hozzászólás Aktív témák