Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Zomb€€ #25229 üzenetére

    ezt nagyon nehéz így távolból megállapítani

    az biztató hogy ad képet legalább és megmoccan

    esetleg szedd szét [link], és nézd meg a csatiknál nedves-e, ha igen törölgesd meg

    az is lehet ha víz éri eloxidálódnak a forrasztások (lehet direkt ilyen), ki tudja, bár a régi nokiák olyanok voltak hogy a napon kiszárítva tovább működtek (jó forrasztás)

    az enyémmel sem vagyok elégedett, nagyon kontaktos, a kamera csati kontaktos (szétszedtem, megigazgattam, jó volt pár napig a kamera, utána megint feketeség, igaz a kamera nélkül elvagyok, nem nagy gond nekem)

    a kijelző is kontaktos, ha ütés éri elmegy fullra a kép (jó ez ritka), utána meg kell koccogtatni erősen és visszajön, de már szedtem szét emiatt, és a csatiját meg kellett nyomkodni

    a microUSB is elég kontaktos, hogy töltést vegyen fel játszogatni kell a csatival

    ráadásul a legújabb hogy nem tudok rá tölteni adatot :( ---> persze áthidalható, de nem annyira kényelmes, igaz nem gyakran töltök rá

    szóval az enyémet biztos Magyarországon szerelték össze, hanyag részeges melósok(white, utolsó szeriás lehet), mert az első i9000-em tuti volt

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák