Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomPack

    őstag

    Fóliából nekem már volt minden (S22U-n).
    Az én véleményem róluk;

    Media Markt Clearplex, soha többet! Ragadós a tapintása, és eléggé drága, nem ér ki a szélére, 8k.

    Mobile Outflitters ugyanaz mint a Media Marktos, 8-10k

    Gyári fóliának nagyon jó a tapintása, de nekem csak 3-4 hétig tartottak, hamar elkezdett feljönni a széle. 3 garnitúrát használtam el belőle, ebből 1db-ot csesztem el felrakáskor, pedig kétbalkezes vagyok az ilyesmihez. Nem ér ki a szélére 3-6k/2db

    A topikban (s22u) ajánlott kínából rendelős "new zerol" uv-lámpás fólia, nem volt nagy durranás, 1-2 nap alatt feljött, pedig rendesen meglámpáztam a szettben lévő uv-lámpával. 3db volt a csomagban 9k volt a szett.

    Ami bejött; mobiladasvetel sziget a KÖKI-ben, a Telekomhoz közel 6k a sima, és 7k a matt-betekintésgátló fólia amit ott vágnak géppel. Nem tudom máshol milyen géppel és fóliával dolgoznak, de gondolom ezekből is millióféle beszerzés van, nekem ők beváltak, máshová már nem merném vinni, miután egy félhavi minimálbért fektettem kijelzővédő fóliába!
    A tapintása mint a gyárinak, a cerka nem hagy nyomot, és az ujjlenyomatolvasó is tökéletesen működik!
    Ja és teljesen kiér a szélére ha a tok nélküli verziót kéri az ember, és a szelfikamerát sem vágják ki.
    Képet csak az S22Ultráról tudok csatolni.

    Szerk; eddig ezt bírja a legjobban, nem jött fel sehol.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák