Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz kali8n #33803 üzenetére

    én nem tudom,,,,, :B
    Egy dolog biztos,,,szeretünk mindig "okosak lenni",,,aztán kiderül sokszor hogy nagyon nem értünk hozzá....

    Saját példa...:
    Nyávogtam árvíz közben, hogy itt idén torokkal fogunk c*pni,,,mert az erdőben áll a víz, és hogy ott repülővel is hiába irtanak ,szart sem érnek vele, mert a lombkorona felfogja,,,stb,,,
    erre kiderült,,,van olyan biológiai irtás is,,,hogy a vízbe nyomják a cuccost, és kinyírja a lárvákat is, amik nagyon sokáig képesek várni hogy megfelelő körülmények között kifejlődjenek...
    Csak kamilláztam hogy ilyen is van,,, :Y
    És tényleg,,mert két duna ág között egy erdőben lakom és tökéletesen élhető lett az árvíz után egy hónappal a terület,,,
    Egyébként nálunk is ma járt a repülő, illetve most búgott el a földi irtás is a ház előtt... ;)
    Szóval én azt mondom,,higgyünk a szakembereknek ;)
    Szerintem ők tudják mit csinálnak, legfeljebb pénzt nem kapnak eleget rá... :(((
    Bár idén erről sincs szó,,én fejet hajtok előttük ebben az évben,,,(ha valaki én megérzem a szúnyogokat a lakhelyemen) :K :U
    *és most k*va jó idén,,,,,pedig volt "horror" bőven,,,,de adtak a pofájuknak, úgyhogy a békák b@szhatják ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák