Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beast27

    senior tag

    válasz bAtt001 #11265 üzenetére

    Csak most nézem nekem ilyen van [link] csak erről tudok írni (szvsz ugyan azt tudják)
    Nagyon fain kis cucc max hangerőn olyan basszusa van hogy az asztal meg remeg alatta, ezzel csak az a baj hogy ha haverokkal hallgatsz rajta zenét nem zenével vagytok elfoglalva hanem azzal hogy: úúú ez mekkora fain remeg tőle az asztal
    De hogy valami érdemlegeset is mondjak róla
    A hangja elég jó az árához képest egy kicsit mély orientált de elektronikus zenéhez tökéletes (megint csak az árához képest), az akku elég sokat bír (kíváncsiságból kipróbáltam mennyi a max amit bír kb 6 órát bír folyamatos használat mellett) az egyetlen dolog ami hátrány benne az az hogy nincs rajta képernyő és ez elég kényelmetlen tud ha az ember egy 8gb-s sd-t (ami tele van zenével) rak bele és egyik számról (ami a lista elején van) egy másik számra (ami a lista közepén esetleg végén van) akar lépni, extrának van benne FM rádió is van benne.
    Én azt javaslom vedd meg (egy próbát megér) elég jó kis hangszóró, ennyit meg ér

    Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

Új hozzászólás Aktív témák