Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Laris2 #16142 üzenetére

    Ezekre a szukkubuszokra gondolsz? Rosszabbak a vérszívóknál :D
    alt="" title=""

    Próbáltam megfejteni Agroprom titkát s a következő eredményre jutottam. Két féle Agroprom van, az amelyik a rendes játék része, nevezzük V1-nek, és az alternatív Agroprom, ahova Yantarról kerülünk ideiglenesen, legyen V2. Az Alagsorból 3 verzió van, a rendes V1, ahova direkt kintről nem tudunk lejutni de ide szólnak a feladatok, ezért át kell lépnünk Yantarról az Agroprom V2-re és innen bárhol lejutunk az Alagsor V2-re. Ebben Strelok rejtekhelyén a teleport áttesz először egy harmadik verziójú Alagsorba (legyen V3), ami szintén üres és ebből semmiféle kijárat nincs. Innen csak a barlangnál tudnánk kijutni, ott van egy tudós hulla:
    alt="" title=""
    Ezen az átjárón viszont nem jutunk ki a felszínre, hanem a teleport áttesz a V1-es alagsor barlangi kijáratába, ahol tulajdonképpen a feladatokat kell elvégezni, innen vissza kell mennünk ha a fenti teleportokkal nem jártunk már a V1-en. Itt van Valerien atya hullája is (nálam rendesen látszik):
    alt="" title=""
    Luka hulláját is ide kell lehoznunk. Ezt a feladatot akkor adja, ha elvettük tőle a PDA-t és utána újra átkutatjuk a holttestét. Valami olyasmi, hogy ha többet akarsz megtudni a feltámadásról, vidd ki a hullát a felszínre. A feladat akkor teljesül, ha elérted vele Valerien holttestének a helyét majd a hulla ott lesz a barlang szájában amikor a felszínre kerültél:
    alt="" title=""

    A V2-es Agropromból csak egy kijárat van, hiába jelzi a térkép, azok a V1-esre vonatkoznak, a pályák egymásra vannak vetítve a térképen. Az alagútban át tudunk jutni az Intézet pályára (ez az a pálya a Fotografból, ahol Sakharovék ügyködtek és volt egy ukrán hadi bázis is rajta), viszont ott nem enged ki a barlangból, mert kér valami kilépő szarságot (ez a jövő titka lehet). Szóval a V2-ről mindenképpen csak az Alagsoron keresztül vezet kiút.
    Viszont mindezek után sem jelent még meg Strelok Voroninnál, úgyhogy szerintem ő nem csak Agropromtól lesz ott. A mentést köszönöm, de nem érek vele sokat, mert nem tudom, hogy mit csináltál előtte a játékban. Jobb szeretném magam kiköbözni ameddig lesz türelmem, aztán megyek tovább felfedezni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák