Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • torian2

    csendes tag

    válasz Sickboy25 #1083 üzenetére

    nálam 1 hete ugyan ez a probléma. eddig december óta megy rendesen. egy barátomnál már durvább dolgok is történtek. elindult a wifi drivere és rögtön el is tünt az ikon a jobb alsó sarokból, de attól még futott a hátérben, de nem kapcsolódott. nálam meg ha elindult az opera vagy a zoomplayer megszakadt a kapcsolat úgy, hogy egyáltalán nem látott egy routert sem az enyémet sem hiába scanneltem. néha a javításra vissza jött, de már nem mindig stabilan. boot megoldotta néha elsőre néha másodikra. még nem jöttem rá a problémára, de ha nem operát hanem firefoxot használtam, akkor jó vagy ha nem zoomplayert hanem mediaclassicplayert akkor is jó. a p2p megy. a tűzfal dem lehet a gond, mert ha nincs bekapcsolva, akkor is ugyanaz a hiba. a tűzfal logjában a program files/bonjuor -ból valamilyen 2 fileos mnsd...akármi akart a netre menni a (tűzfal loggolta) és akkor megszakadt. valamilyen apple proginak mondja magát. az exe-t töröltem, de a ddl-t nem tudtam. még nem tudom, hogy mi indítja el,de az biztos, hogy nem kell, mert csak most vettem észre, hogy ott van. outpostom van meg nod32 és nem vették észre. valami van a gépemmel, de nem tudom, hogy mi. ma még tesztelem pár dologgal. ja edimax 7317uhg van ez zydas 1211b chipset-es. amúgy ezt ajánlom mindenkinek, mert eddig jó volt és tuti nem az ő hibálya szakadás. 800 méter szabadtér és 100 méter beltér. 6dbi antennával és a tenyeremben elfér . 14e, de megéri. az eladó is azt mondta aki hálozat építő is, hogy vagy d-link vagy edimax wifi cuccot szabad venni otthonra. a többiről meg van a véleménye.
    Valakinek van megoldása, hogy ne kelljen szenvedni a probléma kiderítésével?

Új hozzászólás Aktív témák