Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz ZCoyote #3715 üzenetére

    Megpróbálok. :)
    Az igazsághoz hozzátartozik, hogy próbáltam egy kisebb feszültségű beállítást tesztelni, de prime, linx meg hasonlókat kezdem unni, viszont ezzel a klienssel eléggé meg tudom dolgoztatni a vasat, ahhoz hogy kiderüljön stabil-e és még segítek is vele.
    Ha már a tudásommal nem tudok segíteni az orvostudományon legalább így megtehetem.
    Sokat megy a gép üresjáratban és ha ahhoz képest egy +20W-ra be tudnám lőni a gépet, akkor semmi akadálya a hosszú távú kapcsolatnak. (10 W-ot kellene faragni kb a HT off, turbo mod on fogyasztásból)

    Azt viszont elárulhatnátok, hogy mi számít jobban a számításnál.. :F
    Memóriasávszél, magok száma, memória mennyisége?
    HT-vel több pöttyöt kapok, de megnő eléggé a fogyasztás és a fizikai magokhoz képest pl egy 4 órás csomagnál egy órával később végez a HT logikai szál... mondjuk ez sem rossz, de a +30W fogyasztás már elgondolkodtat, hogy használjam-e. (amúgy nem használnám, csak a progi miatt kapcsoltam be megnézni, hogy sokat számít-e).

    Leírom részletesen hogy érthető legyen:
    Üresjáratban kb 100-110W körül eszik a masina.
    Terhelve HT off, turbo mod bekapcsolva 150W
    Terhelve HT on, turbo mod bekapcsolva 170-180W

    Sokat olvastam a topikban, de nem voltam benne teljesen biztos, hogy csak egy tesztprogramként használom a rozit vagy hosszabb távra is.
    Ezért kellene némit faragni a fogyasztásból, hogy ne legyek itthon közellenség. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák