Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribarszki

    őstag

    válasz Peetey91 #1691 üzenetére

    Szia!

    Először is kérlek, a jobb oldalon lévő, fenti cikk elolvasásával kezd. "Amit a robotporszívókról tudni érdemes"

    Egyébként igen, bőven megéri a felárat a Xiaomi, mert a szisztematikus takarítás máslik liga..

  • Breki

    veterán

    válasz Peetey91 #1691 üzenetére

    Szerintem elég az Ilife csak sokan kezdenek már itt átesni a ló túloldalára.

    Van egy oldalt amit nem szeretünk ha linkelik, de írd be a keresőbe ezt pl

    iLife A6 robotporszívó ultrahangos fal teszt

    és megtalálod a többit is hasznosak ezek a videók

    Annyit kell tudni az Ilife-ről, hogy az alábbi módokon takarít. Azt kell átgondolni mekkora hely van a székek között, jobb-e ha kisebb jobban befér, ajánlott-e a nagyobb kerék. Az enyém pl simán átmegy a küszöbökön sokszor pont az a bajom vele, én szeretem egykét szobánként takarítani és van amikor elkolbászol. Meg az Ilife 3-4 szobával arébbról nem biztos, hogy könnyen visszatalál a dokkolóra, de ez számomra nem hátrány.

    ILIFE A4s

    ILIFE A6

    különbség a modellek között
    [link]

    Amít írtál, hogy milyen a lakás arról egyből a Haier jutott eszembe azt az amerikaiek hasonló lakásokba imádják erről szintén található egy hosszabb teszt.

    Nekem valahogy külsőleg se jön be de Amazonon nagyon sokat vesznek, itthon panaszkodni szoktak, hogy nehéz pótalkatrészt szerezni hozzá.

    Most pedig jönni fog valaki aki el fogja magyarázni miért éri meg neki és neked dupla annyiért Xiaomit venni. szisztematikus takarítás stb :-) Neatosokról ne is beszéljünk. :-)

    [ Szerkesztve ]

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák