Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koko52

    veterán

    válasz forumpista #7474 üzenetére

    3 klíma megy 150m2-en, egybe nyíló nagy terek. Mint írtam minősigi klímák (nem gree és társai). Nincs huzat (se szemszárazság), mert amikor csak tartja a hőt minimálon megy. Fűrdő ajtó nyitva van (szobát nem fűtünk, 20C felett nem tudunk jót aludni, gyerekek sem), így ott sem alacsonyabb a hőmérséklet. Padlófűtésnek nincs párja, ezt aláírom én is imádom, de amikor nincs fűtésszámlád annak sincs párja. A vegyes kazánt ami vésztartalék (esetleges hosszabb áramszünet) már gondolkodtam, hogy kicserélem Zubadanra csak ugye az is árammal megy. Kandallót meg eladtam anno. Apropó, kandalló, amikor kész lett a ház és odaköltöztünk végre szüleimtől, egy OBI-s 7Kw kandallóval fűtöttünk 5 évig (na ezért fontos egy ház energiaigénye). Imádtunk körülötte dögleni, csak ugye poros és melós.

    [ Szerkesztve ]

    "Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

Új hozzászólás Aktív témák