Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    Sziasztok!
    Arról hol lehet olvasni, hogy a friss kártyásokra milyen korlátozások, és meddig vonatkoznak.
    A saját példám: sokáig nem tudtam "pénz bekérőt" (nem tudom most fejből, mi a pontos neve) létrehozni, amire itt azt írtátok, hogy idővel, - ha használom rendesen a kártyát, akkor - előbb-utóbb fogok tudni, nyugi.
    Cimbi példája, akit berángattam a Revolut-ba, hogy majd milyen jó lesz neki, mert kinn dolgozik, Eur-ban kapja a suskát ... nem részletezem.
    Szóval az imént panaszoltam, hogy 400 Eur-nál egy petákkal sem tud többet top-up-olni. Arra tippelek, hogy ez azért van mert friss a regisztrációja (talán 1 hónapos). Vagy más a helyzet?
    Érdemes várnia, hogy egyszer csak - minden jel nélkül - majd többet is (mondjuk 1000 Eur-t) rá tud tölteni, vagy elébe lehet menni ennek a dolognak? Van esetleg vm. "űrlap" / form, amit kitöltve esetleg emelhető ez a limit? Ja, igen! Még egy dolog. Ha a live chat használatára lenne szükség, akkor ott csak angolul beszélnek, vagy lehet esetleg a németet is használni.
    Előre is köszi a válaszokat! :R

Új hozzászólás Aktív témák