Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • regener

    veterán

    válasz Alastair' #5617 üzenetére

    A táp egy XFX Pro Series 450W 80+ -os kicsike, tesztelni nemtudom teszter hiányában.
    De a HD5830 nélkül az alaplapi vga-val is volt kékhalál úgyhogy arra nemis gondoltam hogy kevéslenne.

    cashback ->
    1db 12cm-es molexes házventi van elől, csak ez fújja a vinyót és ha azt kikötöm akkor nemlesz olyan légáram a többi ventihez.
    Jut eszembe vinyó, Sentinel szerint 100/100-as, előző konfigban volt gond a táppal és adatforgalmi hiba frdult elő 6ezer vhány alkalommal, de az a szám nem nőtt még ebben a konfigban, szóval aztis kizártam.

    A ramot meg nemtudom single-ba rakni, mivel akkor max 2gb-om lesz, mert csak 2db ramfoglalat van.

    Riport meg már nincsmeg, előbb CCleanereztem... de legközelebb megnézem mit ír.
    Annyira emlékszem hogy amit feldob hogy BlueScreen izé abban sem exe, sem dll vagy más fájl nincs, csak valami számocskák.

    UI: Megyek is játszani hogy legyen riport. (Csak a riport miatt játszom persze xD ;] )

    Jah és amíg nemvoltam itthon lefutott 30db, 64bites, All threads beállításos IBT teszt 3284MB-rammal sikeresen 6760,12 sec alatt.

    ++Jut eszembe és mostis tapasztalom hogy befagynak exe-k és nemlehet őket bezárni, pl most az iw4mp.exe (MW2) de csak 2mb ramot eszik.
    Vírusirtó friss (GameStar-os) rendes CD-kulccsal. [NOD32 v5]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák