Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz Kiskokó #4766 üzenetére

    Megnézem, 6.25 a 3* bison és 3 a 2* -os
    Ha te is megnézed azt javasoltam Platának , hogy nézze meg ő is az a helyet/ helyeket amit egy térképen jelölve már írtak neki és linkeltem megint. Érzed a különbség az közt, hogy én megnéztem ;)

    A Bison vadászat attól még nem lesz az évszázad biznisze szerintem.
    Mert azokon a helyeken amik javasolva voltak annyi a 2-3* nagyvad, hogy nem gáz ha szétszaladnak mert kb már felpakoltad, lőheted a következőt mert lesz másik RBR lőtávolban de ha menni is kell nagyon keveset. Ezért is írtam , hogy nagyon a szekérre sincs szükség.
    Tök egyértelmű, hogy nem az egész terület ilyen és van ahol nem lehet elmenni kocsival DE ezt rá lehet húzni bármelyikre. De konkrétan meg volt jelölve "Big Valley északot, Creek folyó mellett". Ha fejből nincs meg menj fel és nézd meg azt a részt utána írd azt, hogy ott nincs vad + nem lehet kocsival el lenni ha éppen azt szeretné valaki ;)
    Jó bölény nincs de minek amikor egy 2* őz csak több van mint egy bölény csordában bölény. Ami meg a másik és tegye a szívére a kezét aki már vadászott az tudja, hogy a bölény csorda is véges és bizony a tizenX bölényből elég sok csak 1 * -os és ha az egészet behordja az ember is marginálisat dob a globális materil -on....

    De még egyszer én annyit kértem tőle, hogy írja azt is oda, hogy neki nem számít mert ő a későbbi saját állítása szerint "lusta vadász", hogy aki kérdez az tudja ezt. Ha a kérdezőnek elég mert neki sem számít akkor jó, ha nem akkor meg tudja, hogy tovább kell keresni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák