Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrgregoryan

    tag

    válasz Prosector #2527 üzenetére

    Hali!

    Te én ezt baromira nem értem! Imádom a palit, meg respektálom, én is sok mindent állítottam be inkabb hardware (monitor) a tippjei alapján kis Tweakekkel, de ez itt néha hülye!

    Azt mondja pl 4:40 körül, hogy "jaj álítunk kicsit a Volumetric settings-en, és egyáltalán alíg észrevehető lesz a különbség, de..."

    és váltogatja Ultra-High - Medium közt.
    Szerintem kb Ultráról High-ra véve a kö meg hasonlóak már üvölt, hogy mekkora a különbség.. nyilván aki pl folyton High-hoz szokott, annak nem fog hiányozni, de aki vissza veszi, az egyből látja..

    úgyhogy szódával fogyasztandó pár dolog azért itt..

    Mindenesetre köszönjük, hogy be linkelted, magamtól nem kerestem volna rá nála!

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz Prosector #2527 üzenetére

    Beállítottam a videó szerint és kipróbáltam az async compute-ot is.
    Vulcan alatt még mindig 10%-al gyorsabb nálam, viszont tüskék vannak frame timingban. (mondjuk egyáltalán nem éreztem hogy megakadna csak a grafikonon látom) Ez utóbbit megoldotta az async compute amitől mintha 2-3%-al csökkent volna a GPU terhelés is. Viszont meg lett az első fagyásom. Nem tudom hogy async computenak tudható e be de egyszerűen kilépett a játék. A launcher legalább észnél maradt és megkérdezte, hogy akarom e safe modeban indítani.

    (#2565) mrgregoryan
    "és váltogatja Ultra-High - Medium közt.
    Szerintem kb Ultráról High-ra véve a kö meg hasonlóak már üvölt, hogy mekkora a különbség.. nyilván aki pl folyton High-hoz szokott, annak nem fog hiányozni, de aki vissza veszi, az egyből látja.."

    Többször megnéztem nevezett részt a videón de én nem látok különbséget, úgyhogy nálam marad medium-on.

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák