Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz lezso6 #174 üzenetére

    "Én érteném, de hihetetlenül nagy hülyeségeket írsz a CRC-ről."

    Egy dolgot írtam róla, aminek az igazságát te is elismered. Tehát akkor te is "hihetetlenül nagyhülyeséget írsz a CRC-ről".

    "Egyrészt matematikailag minimális az esélye..."

    Mi az, hogy minimális? Másrészt, én mit írtam? Ugyanezt.

    "Másrészt, nem szúrópróbaszerű."

    Egyébként de, másrészt még csak azt sem írtam (bár írhattam volna), hogy szúrópróbaszerű. Jól láthatóan (remélem mindenhol), szándékoltan azt írtam, "szúrópróbaszerű", sőt, hogy többé-kevésbé "szúrópróbaszerű", éppen azért, hogy ne akarjon senki olyannal jönni, hogy "minden adat ellenőrzésre kerül". Azért használok idézőjelet, hogy észrevegyék, és amikor "idéznek" tőlem valamit, ne "idézzék le" róla az idézőjelet (se).

    Eddig tehát semmiben nem arra válaszoltál, amit írtam, illetve amit írtam, azt ellene leírtad te is, mintha ellene lenne. Tehát a kezdő kitételed, miszerint, "én érteném", nem igaz. Nem akartad érteni. Mindazonáltal jelzésértékű, hogy neked válaszolok, míg az eleve hazudozóknak nem.

    (#173) PuMbA: Bizonyára szerencséd volt. Nem kellett hozzá nagy szerencse, hiszen, mint magam is mondtam, a TCIP/IP protokollstruktúra a felhasználás körülményeit figyelembevéve nagyon nagy hatékonysággal, eredményességgel működik, ügyesen fejlesztették ki. Ügyes szabványrendszer. Nagyon ritkán hibázik olyat, hogy észrevedd. Majd a Skynet... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák