Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz mailroy #218 üzenetére

    itt lehet több hasznos infót kapsz mint tőlem. Én nem olvasom azt a topikot. Én a Minix -ekről halottam jót KODI szinten és az ár az még 50 alatt marad. De azokon se minden tökéletes, de ez az egyéb funkcióit érinti csak tudtommal. Aztán lehet van még árba az alatt is csak én nem halottam róla, igazság szerintem nekem HTPC van mert ehhez kanyarodok mindig vissza kitérők után mikor szembesülök valahol valamivel. Nekem ez a kütyü a google cast tudása miatt és az internetes tartalmakhoz kellet volna első sorban és az egyéb csak hab lett volna a tortán, de ez túl szép lett volna, hogy igaz legyen hogy ennyiért kapjunk egy Shield szintű eszközt. A lehetőség megvan benne de jelenleg csak az van meg mert mind a cast része hibás / hiányos ( pld.: HBO GO hiánya) mind a lokális média lejátszó része (pld. kadencia helyes lejátszás ha te nem állítgatod manuálisan a tartalomhoz filmezés előtt stb.) :/
    Persze sokaknak attól még jó, meg sok mindenre használható, csak jobb ha úgy veszed, hogy nem csak a szépet hallod, úgy nem lesz csalódás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák