Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    válasz hifikus #1221 üzenetére

    Nem a szomszédban vagyunk,hanem a házban a metaforáddal élve.(a3 topik ) egyébként mindig akkor válaszolok hogyha történés van , amúgy nem.
    Amúgy igazad van , többet nem eszek a xiaomi étteremben .
    Miui nem adja,custom rommal mindig a nyűg van , Android one meg vicc. Így számomra akármennyire is jó ár érték arányban van ,nem szeretem.
    Írtam egyébként hivatalos fórumba ,suportnak is mail stb. Jött a sablon szöveg hogy nagyon sajnáljuk,de k@pjam be.
    Semmi értelmes infó nem érkezik a gyártótól , csak hogy most nagyon sajnáljuk,halasztjuk bla bla.
    Valahol próbálok egyébként hangot adni , és nem azé mert hater vagyok (amit a kemény vonalas xiaomi fanoktól meg kaptam ,mert meg mertem írni ami nem tetszik,es hogy szerintem nem megy jó irányba gyártó ) szóval viszonylagosan xiaomival kezdtem ezt az egész telefonos jobban bele mélyedős telefon hobbit , és szeretném alapvetően azt mondani hogy ez az a gyártó aki melett ki tartok. Oké annó még a miui is bejött,de ahogy egyre több készüléket használtam ,kialakult a megfelelő igényem .
    Ráadásul elég jó kiegészítő cuccokat is gyártanak amiket viszont elégedetten használok. Szóval próbálok kicsit küzdeni hátha össze kapják magukat, mert nem lenne akkor munka a sok hozzám hasonló usert meg tartani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák