Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kacsapecseny

    csendes tag

    Helo,
    nem tudom, hogy más is bajlódott e vele, vagy korábban volt e róla szó(úgy láttam nem, mert visszaolvastam egy jó adagot a hsz-kból, de hát ki is hagyhattam vlmit, szóval...), de miután frissítettem 12.0.2-re(jó ideje feldobta már, de csak nem rég szántam rá magam), eszméletlen szar lett az akku idő, a battery history összevissza mutatott mindent, és az egész rendszer akadozott. Ez volt 2 napig, majd oké, akkor lesz egy Factory Reset. Ez után már f*szán működött minden, az animációktól kezdve az akkuig, minden. Gondoltam, király, akkor kezdem törölni a miui gyári sz*rjait... Hát az msa-t még sikerült is, de a MiBrowser-nél Failure[-1000] -t írt. Néztem, mi a franc? Nem találtam, hogy mi okozza (valszeg azért mert balf*sz vagyok még az ilyenekhez, és amúgy is csak kezdő vagyok, még tanulom az egészet)...
    Végül a Redditen találtam rá a disable parancsra, ami működik is(mert ugye a miui-s fejlesztők gondoltak rá, hogy az alap kezelőfelületen ne lehessen még letiltani se ezeket a kis kém sz*rjaikat).(Ja, és a Redditen ez már miui 11 óta van)
    Ennek okán nagyon hálás lennék, ha leírná vlki, hogy miért van a Failure[-1000] , és ha van lehetőség, akkor vlhogy működjön az uninstall mindegyiknél! :R
    (az összefoglalóban lévő 15 seconds ADB Installer v1.4.3 -t használtam)
    És szerintem ki kéne egészíteni az összefoglaló "Nem letiltható és eltávolítható appok eltüntetése ROOT jog NÉLKÜL:" részét, ha ezt nem a saját bénázásom okozta.

    Ui.: Amugy az hogy lehet, hogy vlki(köztük én is), akik valszeg EU-sok, csak a .0.2.0-nél tart, míg a global-osok már a .0.5.-nél? Picit el van csúszva, bár én most nem bánom, hogy nincs frissítés, csak fura...

    Isten bizony, ateista vagyok!

Új hozzászólás Aktív témák