Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz ak76 #167 üzenetére

    Rád emlékszem, kb neked volt egyedül hibátlan minden a készüléken, ráadásul harcos lendülettel védted a produktumot, bizonygatva, hogy te egyből eladnád ha szar lenne.

    Milyen hihetetlen, ugye? Engem pontosan azért szoktak "nem szeretni" az adott termék topikjában, mert rögtön leírom a negatív véleményemet. Ebben az esetben csak a mikrofon, ami kiverte nálam a biztosítékot. A többi nálam mind frankó, különben tényleg nem kellene a készülék.

    a terjedelmes haveri kör egy része sajnos pont az én hirtelen véleményem miatt próbálta ki ezt a cuccot, azóta is igen népszerű téma vagyok az esti virtuális összejöveteleken.

    Komolyan az előbbit még tetézed tovább? Terjedelmes... az akkor van, szerintem legalább 20 ember is (legalábbis ez a szó minimum ennyivel bír, de nálam ez jóval többet jelent), és ez a sok ember egyszerre vette meg a készüléket, mert a fent említett bullshit hibák, mind utána jöttek elő nálad, előtte ezek szerint a készüléket a világ egyik legjobbjának tartottad, erre ők megvették, náluk meg (mint írtam) szinte egyszerre és azonnal jöttek és jöttek elő a hibák. :DDD

    Figyelj, felejts el engem, hogy nekem próbálod megmagyarázni a frankót, mert én nem vagyok hülye, azonnal átlátok az ilyen baromságokon, hogy az egész egy hazugság, jobban nem kellene belemásznod már abba a gödörbe.

    Lépj ki inkább a topikból, és hagyd meg a valós felhasználóknak, akik majd leírják valós hibáit a telefonnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák