Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb79

    őstag

    válasz Stauffenberg #21 üzenetére

    Mert ez egy olcsó PC. 170ezres PC-ben milyen proci meg VGA van? Az hány FPS-el és milyen részletességgel futtat egy FM7-et? Főleg 4k-ban. Tuti nem 60 frémmel. És igen, van aki nem szán bele 1 millát a csúcs PCjébe, annak ott van 170ből a 4k géming ugyanazokkal a címekkel, amikkel a szomszéd pistike tolja, csak neki nem kellett 1 millát kiszórnia a vasra. Ráadásul minden játék crossplatform lesz, ha mégis megveszi a csúcs PC-t ugyanúgy tolhatja rajta az FM7et, vagy ha most van PCje, jó kis 1050ti-vel meg vmi i5-össel akkor eladhatja az egész cuccot a fenébe, vesz egy xox-ot és tolhatja tovább a játékait anélkül, hogy hetente kellene HW-t upgradelni.
    Teljesen máshova pozícionálja a cuccot az MS, mint ahova ti szeretnétek.
    170ért vesz az ember egy xox-ot játszani, minden másra meg elég 1-200ezres laptop vagy tablet az átlag usernek. Mondom ezt úgy, hogy nekem ott van a 6700k+a GTX1080as a 4k monitor és tv mellett, de fiam lassan 10 éves, hát lehet nem fogok neki 700k-s gépet építeni, hanem kap egy xox-ot aztán csapassa azon a játékokkal, amiket amúgy megvettem magamnak PCre, és amikor én nem tolom éppen azokkal akkor ő nulla forint többlet játékvásárlási költség mellett tud FH3azni pl.

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Stauffenberg #21 üzenetére

    két napja vettem új One S-t, nem sokan értették, miért. itt van egy combos középkategóriás gamer gép az asztalomon, 150 játékkal a Steam fiókban, amikkel nem játszottam idejét se tudom mióta. hogy miért vettem Xboxot? hogy tudjunk Rocket Leagezni meg indie, sportjátékokat és egyéb multi gammákat nyomni a cimbikkel hálóban bármikor/bármelyikünknél. nem igazán látom az összefüggést, hogy miért migrálna egy PC-s boxra :D megfér egymás mellett bőven. XOX létjogosultságát valahol meg lehet kérdőjelezni, de szerintem nem akkora kérdőjel a létrejötte.

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák