Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Norb79 #37 üzenetére

    Ismétlem magam: Aki csak egy olcsó gépet keres amivel "4K-ban" tud játszani, az továbbra sem XOX-et vesz majd, hanem PS4 Pro-t. Egyrészt fingja sincs arról, hogy mi a különbség a felskálázott QHD és a valódi 4K között, másrészt meg a PS4 Pro olcsóbb is. Harmadrészt meg elég végignézni azon, hogy hány szarráreklámozott exkluzív van az egyik, meg a másik platformon.

    Hidd el, nálam jobban senki nem akar hinni abban, hogy az Xbox One sikeres legyen, most is XOS-em van és előtte is volt X360-am, de legyünk reálisak: Friss exkluzívok nélkül a feje tetejére is állhat a Microsoft, akkor sem fogja tudni ebben a generációban beérni a PS4-et.

    Aki meg ár/teljesítmény alapján vesz gépet, az egy kisebbség. A konzolos elme nem így működik, hiába próbálod a PC-s logikát beleerőltetni. Biztosan lesznek ilyenek, de nem ők fordítják majd meg az XO-PS4 versenyt.

    A 4K @ 60 fps-el meg ne siessünk annyira előre. Egy Forzában ezt nem nehéz kihozni, eddig sem a Microsoft saját fejlesztései teljesítettek szarul. Szerintem örüljünk majd annak, ha multiplatform címeknél meglesz a stabil 30 fps natív 4K-ban. Vagy ha 60 fps, akkor nem 4K lesz a felbontás.

  • interstate76

    addikt

    válasz Norb79 #37 üzenetére

    1. Nem PC. Olcsóbb, mint egy ugyanolyan tudású PC, de nem az (gondolom, nem kell ecsetelnem a különbségeket).

    2. A konzolt nem kell fejlesztgetni? Mondod ezt a jelen generáció igencsak lerövidült életciklusának ismeretében? A gyártók évente gurítanak elénk egy új vasat (2016: One S és PS4 Pro, 2017: XOX, 2018: PS5), hogy tessék, vedd meg, ez a tuti, ráadásul ha mindig a legjobbat szeretnéd, akkor platformot is kell váltanod. De ha nem váltogatsz, akkor is tény, hogy 2 évvel a PS4 Pro-t követően jön a PS5 - ennyi időre egy PC is simán elég, ha valaki nem teljesen őrült. Szerintem utoljára az Xbox360 volt olyan vas, amit beállítottál a TV mellé/alá, aztán hosszú évekig nem kellett foglalkozni a cseréjével.

    3. A PS4 Pro-val szemben meg nem tudom, van-e mellette komoly érv. Ha olyan halk lesz a hűtése, mint a One-é és a One S-é, akkor az egy nagyon komoly jó pont, meg persze jobb játékokat adnak Live Gold, mint PSN-előfizetés mellé, oszt kb. ennyi. Ja nem: a boxra van EA Access, a PS-re nincs. Akinek a kicsit jobb grafika többet ér, mint a Sony sokkal ütősebb játékfelhozatala, az esetleg elgondolkozhat rajta, csak az egy faramuci helyzet, amikor a konzol vs pc vitában az fps-ekre és pl. az élsimításra érzéketlen szemű konzolosnak hirtelen mégis a vas nyers ereje lesz a fontos.

    Nem vagyok xbox-ellenes, évekig voltak One-jaim és One S-eim, szerettem is őket, egyszerűen arról van szó, hogy nem látom, mit akar a Microsoft. 1 évvel a PS4 Pro után kijönnek valamivel, ami szebb és jobb, mert ez az "igazi" 4K. Hát, aki tavaly megvette a Pro-t, az ettől biztos kidobja az ablakon - ja, nem. Akkor maradnak a pécések, mint potenciális új ügyfelek - kérdés, hogy mennyien vannak, akik hajlandóak lemondani a PC előnyeiről a One X jobb áráért cserébe.

    (#49) SanyiBácsi A One és a One S is tudja fhd-ban streamelni a játékfolyamot LAN-on belül, szóval az xboxos játéknak a dolgozószobában történő folytatásához csak egy win 10-et futtató PC kell. Van egy NAS-ként is használt, kijelző nélküli laptopom N3520-as CPU-val és 4 GB RAM-mal - egy csomót játszottam rajta a One-os játékaimmal, meg sem kottyant neki. Akkor sem, ha közben a nappaliban olyan filmet néztek, amit az említett laptop optikai meghajtójának helyén csücsülő vinyóról osztottam meg.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • Interceptor

    addikt

    válasz Norb79 #37 üzenetére

    Itt azért erős túlzások vannak. Szerinted 370-ből milyen pc-t lehet építeni játékra +munkára +netezésre, főleg ha egy új rendszernél csak alaplap+ cpu+ esetleg memória és vga kombót kell csak lecserélni? A régit el lehet ugyanúgy adni. Foglalkozás, igény és helyzetfüggő is kinek mi éri meg. Én biztos nem kínlódnék a kontrollerrel egy fps-ben vagy egy igazi túlélős rpg-ben, és biztos nem szenvednék egy nyüves laptopon a munkámmal, ami még gyengébb is mint a pc-m. Ráadásul játékok amikkel én tolom nincsenek is konzolra. Szóval nincs univerzális megoldás amit mindenkire rá lehetne húzni.

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Norb79 #37 üzenetére

    170k-s PC-től nem várod el, hogy 4K-ban futtasson bármit is.
    A 4K-s xbox-hoz meg 4K-s TV is kellene, de CSAK a box miatt a fene se cserél TV-t, ha a kábelesek semmilyen 4K tartalmat nem adnak jelenleg.
    Így tehát, a boxhoz a TV árát is hozzáadva, még annyira sem nyerő ez a box. :U

    Aki szerint online játékra nem jó a PC, az játsszon pl. Diablo III-at konzolon nyugodtan, én ezzel a címmel maradok PC-n, ahol kb. 3x akkora élmény vele játszani, mint a One S konzolon..

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák