Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcias

    őstag

    Elég sok mindenről volt szó, de egy szálat kiemelve:
    Engem zavarna, ha megtudnám, hogy a csajom fűvel-fával lefeküdt. Nem csak azért, mert megtette, hanem mert akinek ilyen az értékrendje, az tőlem elég távol áll, és egyáltalán nem biztos, hogy részéről az igény megszűnt, ahogy összekerültünk. Erre mondják azt, hogy minden zsák megtalálja a foltját. Éppen ezért nem is lehet általánosítani ebben a szex témában sem. Eltérő igények és eltérő megoldások.
    Általában azonban két fő csoport van: a nyílt és a zárt kapcsolatban gondolkodók, és ez esetben ez eléggé fekete/fehér, mert összefüggésben van az ember alapvető gondolkodásmódjával. Amíg nem volt komoly barátnőm, nem így gondoltam, de rájöttem, hogy sok minden összefügg az ember és a szex kapcsolatával.
    A cikkíró és az a gondolatiság, amit megtestesít, szerintem nem egy kiforrott álláspont. Érezni, hogy problémái vannak a párkapcsolat/nemi élet terén, és megoldásokat vet fel saját magának.
    Bár nem kérte senki, ha mégis tanácsot kéne adnom, én azt mondanám, nagy levegő, két lépés hátra, és kicsit hidegebb fejjel átgondolni ezt az egészet.
    A nemi vágyak egyébként időben nagyon korlátozottak. Az ember kielégül, majd csodálkozik, hogy egészen odáig mi mindent meg nem tett volna az eléréséért. Talán bizonyos dolgokat meg is bánna. De az ember élete azért jobb, ha nem pusztán a vágyak által irányított. Nem lehet az egész női társadalmat a kangörcs akarata alá vonni.

    Steam: marcias88

Új hozzászólás Aktív témák