Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yaye

    őstag

    válasz Vladi #70 üzenetére

    "Végeredményben szerintem a magyar társadalomban nagyon sok a probléma. Ezeknek a problémáknak csak tünete az amit cigány kérdésként éltek meg."

    Áááá, értem! Tehát véletlenül sem a cigányság körében sok a probléma, ó, nem, ők teljesen rendben vannak, mi tehetünk az egészről. Nyilván nem fizetünk nekik eleget, szegényeknek. Az eredeti probléma tehát véletlenül sem az hogy nagyon kényelmesen elvannak a bamba magyarok segélyeiből és eszük ágában sincs kiemelkedni, á, dehogy.
    Cigánykérdés pedig nincs, csak mi éljük úgy meg, szegény hülye félős magyarok, sírunk itt a telefonunk meg az adónk után ahelyett hogy keményen dolgoznánk hogy lehessen másik telefonunk.

    Asszem innentől a veled való diskurzus teljesen értelmetlenné vált. Homokba dugott fej ellen nincs orvosságom. Méghogy észérvek... :(

    djtoomi:

    "Május vége fele hívtak be jegyzőkönyvezni, szeptember fele emgkaptuk, hogy a nyomozás nem járt eredménnyel.Pedig házszámot is adtam..."

    Nem lehet ebben a nyomorult országban semmi tenni a saját rendőrségünk gyalázatos "munkája" ellen? Elképesztő ami itt folyik. Kíváncsi volnék én hány percig beszélhetnék azon a telefonon, mielőtt bevinnének. Ááááááááááááá... Most elhagyom a topikot mert mindjárt agyvérzést kapok mérgemben. :W

Új hozzászólás Aktív témák