Hirdetés

2019. augusztus 26., hétfő

(#1) siti

siti
(senior tag)

ez az egész hogy működik élesben? le kell okézni hogy tönkre ment a gépem vagy füstölgő romjait el kell küldeni a MS-nak ahol 90 napon belül elbírálják, hogy jogos, költözhet, nem, vegyek újat?

Gyertek el az 6. Bacsis Retro Számítógép Kiállítására Fülére! 2020 Május (kb)

(#2) M107 válasza siti (#1) üzenetére

M107
(addikt)

:R

Nevetséges az egész megvetted a licenszet is, és még szőröznek is veled.....

Na ezért van ennyi illegális szoftver főleg Microsoft vonalon.....

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! ( (PH! addikt) YEAH vissza az őstag címet :) )

(#3) serrin válasza siti (#1) üzenetére

serrin
(tag)

Ha jol ertem, akkor csak 90 napot kell varnod 2 telepites kozott. Korabbi valtozatban volt az, hogy neked kellett bizonyitanod, hogy elfustolt a geped. Mar az nem kell, csak varakoznod.

iPhone SE 64GB & Lumia 735 & Nokia 8110 4G

(#5) BomiBoogie válasza M107 (#2) üzenetére

BomiBoogie
(MODERÁTOR)

Valószínűleg nem úgy alakulnak az eladások, ahogy tervezték..

A mai mobil világban ők is kénytelen már alkalmazkodni.

[ Módosította: daa-raa ]

(#6) Mr. Teddy

Mr. Teddy
(őstag)

Azt nem értem, hogy ilyen "egy gép egy szoftver" esetén miért nem adnak a szoftverhez egy usb-s hardverkulcsot? Nem két fillér egy office csomag, egy ilyen kulcs anyagköltsége pár ezer ft sem lenne ilyen nagy tételben. És akkor valóban az lenne, hogy 1 licensz 1 gép. És akkor nem is kötik hardverhez.

Az más dolog, hogy ez is megkerülhető szoftveresen, de a warezt a mostani licenszelési dolog sem akadályozza meg.

(#7) Rubinhood

Rubinhood
(csendes tag)

Jatssza a jofiut a microsoft.

Ha valaki eloszor bunko, utana meg a bunkosagat egy kicsit lejjebb viszi, az attol meg nem jofiu.

Semmilyen mas eszkozzel nem fordul elo, hogy ilyen kellemetlenul szovevenyes feltetelek mellett hasznalhato. Peldaul meg egyszer sem vettem olyan hasznalati eszkozt, amihez megszabtak, hogy nem vihetem at az egyik muhelybol a masikba, vagy hogy csak 90 naponkent...

[ Szerkesztve ]

(#8) Kriza

Kriza
(őstag)

Még jó, hogy vannak alternatívák... ;]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#9) Ringman válasza Mr. Teddy (#6) üzenetére

Ringman
(addikt)

laptop esetén elég nagy szívás a hw-kulcs.
az vezetéknélküli egereknél alkalmazott, pár mm hosszú usb-adapter nagyságú kulcsot még nem láttam.

multifunkciós agárstadion épül

(#10) Mr. Teddy válasza Ringman (#9) üzenetére

Mr. Teddy
(őstag)

Hát olyan nagyon kicsit én sem, a legkisebben ilyen kis pendrive méretűt láttam. Persze lehet, ha ekkora tételről lenne szó, akkor tudna csináltatni kicsit a microsoft.

(#11) a1200 válasza Mr. Teddy (#10) üzenetére

a1200
(aktív tag)

Hali. Nem találtam jobb helyet. Milyen ingyenes, teljes verziós (esetleg magyar nyelvű) program van, amivel xls, doc, és hasonló file-ok megnyithatók? Tudom az open office 3-at, de az 1 komplett programcsomag, telepítve 200 MB lesz, ez túl sok. Lennie kell valamilyen 10 MB körüli egyszerűbb programnak is.

(#12) Mr. Teddy válasza a1200 (#11) üzenetére

Mr. Teddy
(őstag)

ilyesmire gondolnál?

(#13) a1200 válasza Mr. Teddy (#12) üzenetére

a1200
(aktív tag)

Ezt miért nem találtam meg a microsoft áruházban? xls-t nem ír.

[ Szerkesztve ]

(#14) Mr. Teddy válasza a1200 (#13) üzenetére

Mr. Teddy
(őstag)

Fogalmam sincs. Emlékeztem volt egy ilyen world reader, azt neten kerestem rá.

(#15) a1200 válasza Mr. Teddy (#14) üzenetére

a1200
(aktív tag)

64 bites W8-hoz kéne, ott nem olvasok ilyet.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.