Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz mrhitoshi #27 üzenetére

    Más hogy vannak. Pontosabban nincsenek nagy nevek Linuxra. Ettől függetlenül mindig meglepődök, hogy mindig találok újabb és újabb játékokat. Hétvégén akadtam rá pl. a Widelands-re. Előtte akadtam rá az Imperium Galactica-ra.

    (#33) KAMELOT: Akkor kötsd fel a gatyádat, mert a szemlélet váltás nem lesz könnyű! :( Én is a win8 miatt váltottam, mert a GUI-val egyáltalán nem tudok kibékülni. Nem bántam meg, és nem is akarok többi windowst csak maximum olyan játékra/programokra amiket nem lehet meghegeszteni Linuxra és nincs open verziója. Ez már nagyon off.

    (#34) anulu: És ezt meg is tudod indokolni is, hogy miért? Mert bár ugye te nem vagy Linux user, és ha jól emlékszem, akkor régen sem voltál mélyebben járatos a disztrók között.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák