Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • weberzolee

    aktív tag

    válasz KengelRoland #45 üzenetére

    Az az érdekes, hogy egy Apple héternek csak igaza lehet és minden Alma tulaj agymosott hülye. Ez itt kérem a Magyar valóság...

  • Šolaire

    veterán

    válasz KengelRoland #45 üzenetére

    Több új topikba is beírt friss reggel flame keltő hsz-eket. Arra írtam hogy troll!

    [ Szerkesztve ]

    “Praise The Sun” \[T]/

  • Giovan!

    addikt

    válasz KengelRoland #57 üzenetére

    Rengeteg frusztrációd származhat abból az egyetlen kollégádból ha ennyire erős negatív érzelmeket tud kiváltani egy szerencsétlen mobil operációs rendszer felé. Szerintem ülj le vele egyszer egy kávéra és magyarázd el neki hogy ne menőzzön már a telójával ha még használni se tudja (mert nekem pl. lejátsza a gifeket és a coubokat ez a régi szar iPhone 6). Hidd el, könnyebb szembenézni a problémákkal mint emiatt örökké almás topikokat trollkodni. Én hiszek benned, hajrá! :)

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

  • Blizzardking

    őstag

    válasz KengelRoland #68 üzenetére

    Az almások jellemzően ilyen külsőségekkel kapcsolatos 2 szavas trollkodásokat csinálnak.
    "legalja fos" meg "egy újabb hulladék klón". Van pár szó (copy, dzsunka, fos, hulladék, klón, legalja, kínai, gagyi, szutyok) és ezeket variálják random. És sose unják meg :(
    Ez pl, amit deka10 linkelt, a legszofisztikáltabbak közül való, és teljesen rávilágít arra, hogy valóban a használhatóság és a stabilitás miatt veszik az almákat. :K

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

  • Giovan!

    addikt

    válasz KengelRoland #68 üzenetére

    Látod megint általánosítassz. Engem hol láttál felvágni, meg androidos topikokat szétrollkodni? Olyan nehéz lenne a “felvágtok vele” helyett a “néhányatok felvág vele” formulát használni?

    Amúgy nem, semmit nem kellett állítgatnom rajta hogy lejátsza a coubokat és a gifeket, de mivel nem akartam látatlanban leszólni az említett ismerősödet, és mivel a problémáját sem ismerem teljesen, azt mégsem írhattam hogy technológiai analfabéta. De ha nekem nem hiszel, nézd meg nyugodtan a neten, lejátsza simán ezeket a Safari is. Bár gondolom utána hirtelen megint “előkerülne” egy ismerős egy nemlétező problémával, csakhogy fikázhasd embertársaidat akik valamiért más mobil OS-t merészelnek használni mint te. Ez nem szép :(

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

  • .Szaki.

    addikt

    válasz KengelRoland #57 üzenetére

    Borzasztóan el vagy tévedve.

    "mert túlmisztifikáljátok az ájoeszt. Ha valóban úgy tennétek, hogy "Mi csak használjuk, mert ez tetszik", akkor senki nem szólna hozzátok, vagy a telefonotok topicjába. De jelenleg az a helyzet, hogy el vagytok szállva magatoktól, érthetetlen okból."

    Linket kérek azokról a hozzászólásaimról, ahol túlmisztifikálom az iOS-t, illetve arra is kíváncsi vagyok, hogy hol szálltam el magamtól. Utóbbi elég érdekes egy anonim fórumon, nem tudtam, hogy ismerjük egymást, de akkor arra is felhatalmazlak, hogy megírd, mitől gondolod úgy, hogy elszálltam.

    "Én meg előhúzom a bugos, szar, igénytelen, olcsójános, koreai, kigyulladós, lefagyós, műanyag(persze valójában fém+üveg), telefonomat és minden videót, animációt, beágyazot gifet, coubot lejátszom vele hibátlanul."

    A Samsungot elég nehéz olcsójánosnak hívni. Sem az S8, sem az S8+, sem pedig a Note8 nem két fillér, ha pedig az alsóbb kategóriájú mobiljaikat nézem, akkor azért nem mondok nagy hülyeséget ha azt állítom, hogy minden kategóriában lehet jóval olcsóbb más márkájú hasonló tudású készüléket választani a Samsung helyett. (Most hogy az jobb-e vagy sem, azt hagyjuk)

    "...kigyulladós..."

    Amikor a Note7-et robbanásveszélyesnek nyilvánították én voltam az, aki kifejezte szolidaritását a tulajoknak és küldtem el mindenkit a büdös francba, akik kárörvendtek olyan dolgon, ami másoknak akár egy életen át tartó égési sérüléseket okozott . A szerencsésebbek csak kaptak egy S7-et a Note7-ért cserébe, azt is megjegyeztem, hogy a Samsung korrekten járt el. Ja, és szeretném megjegyezni, hogy a kárörvendők nagy része is droidos volt, ha már ezen a fórumon mindenképpen ez alapján kell kategorizálni az embereket.

    A fórumtagok nagy része ismeri már a sztorimat, gondolom unják is már rendesen, de azért leírom Neked is, csak hogy tiszta legyen. Tény, hogy a szűk baráti körömben és a környezetemben is leginkább iPhone-t használnak az emberek. Eddig egy, de kb 3 hónapja már két ember is Samsungot használ (S8 mindkettő, az egyik egy i4-et váltott, a másik pedig egy S7-et) és érdekes senki nem nézi ki a másikat, csak azért, mert más telefont használnak. Egy normális társaságban rohadtul le se sz*rja senki sem, hogy ki milyen platformot használ, mert nem ezen múlik, hogy az az illető valójában milyen ember. És emellett hiába írod bele ebbe a hsz-be, hogy " (még ha nem is te viselkedsz így)" amikor azt írod Te is és Blizzardking is, hogy ti iOS-esek, vagy ti Apple tulajok, akkor tulajdonképpen egy olyan csendes többséget kategorizáltok, hogy nehezen nem veszi magára az ember, hiszen ebben a hsz-ben is így fogalmaztál: "el vagytok szállva; túlmisztifikáljátok" Tehát minden egyes iPhone, vagy bármilyen más Apple terméket tulajdonló ember. Az aláírásodról pedig még csak nem is írtam semmit, pedig az is elég sokat elárul. Javaslom trollkodás szándéka nélkül nézz be pár iPhone topicba, senki sem villog a cuccával a másiknak. Már csak azért sem, mert ha egy picikét jobban belegondolsz ebbe a dologba egy olyan topicban, vagy akár egy társaságban ahol mindenki ugyanolyan terméket használ, ott elég nehéz a másik előtt "villogni".

    Elmondom Neked, azért használok iPhone-t, mert az én szememben ez az 5 éves konstrukciójú telefon rendelkezik még mindig a legszebb formával, a 4"-os méretű kijelzőjének és kompakt méretének köszönhetően akár az ingzsebemben is kényelmesen elfér, de egy farmer zsebében sem kényelmetlen, egy kézzel tudom használni és nagyon tetszik a felület, valamint a sebessége is remek. Kihasználom az iOS legtöbb tudását, nagyon könnyen használhatónak tartom és tisztelem azt, hogy ha van is hiba - amit az előző hsz-ben írtam is a 11-ben sajnos volt dögivel - azt rekordsebességgel orvosolják és amíg az eddig telefonjaim élettartama az utóbbi pár évben 0,5 és 1,5 év közötti élettartamot bírtak, úgy, hogy közben szervizben is jártak, addig ez a telefon több, mint 2 éve megbízhatóan megy nálam, pedig negyvenszer több dologra használom, mint azokat használtam és szervizt még nem látott. Nem azt mondom, hogy hibátlan, nem azt mondom, hogy mindegyik iPhone ilyen, mert az nem igaz. Ez szimplán az én személyes tapasztalatom. Ismerősöm iPhone SE-je, pl kb két hónapja adta be a kulcsot.

    Ja és még annyi, hogy előtte használtam Samsung-ot, amin bada volt na ő volt az a telefon, amit fél éven belül kétszer kellett szervizbe vinnem és csak rosszabb lett. Ráadásul hangszóró és antenna hibákkal, ergo pont olyan dolgok mentek szét benne, amik a telefon legfontosabb elemei. Az, hogy az áruház sem volt hajlandó működni és a kamerája sem, már csak hab volt a tortán. Akkor most a Te hsz-ed alapján ott kéne trollkodnom az összes Samsung topicban? Írogassam, hogy a (te stílusoddal élve) számszung egy sz*r? Nem írok ilyet, mert nem az, sőt az S és a Note széria igenis figyelemreméltó típusok. Ezután inkább vettem egy butatelefont, majd később egy WP lett az utód, aminek a csempés rendszere nekem kifejezetten bejött, és ha jó lett volna a rendszer, akkor még az sem kizárt, hogy az utódja is WP lett volna, de rengeteg probléma volt vele. Jött egy frissítés, javított egy hibát, cserébe hozott 2-3 másikat. Mégsem trollkodtam szét később, amikor Androidos Honorra váltottam, a WP topicokat. Maximum a saját tapasztalataimat írtam le, de nem annyit írtam be mindenhova, hogy a "vépéegysz*r". A Honor tiszta bug volt, ötnaponta kellett újraindítgatni, volt, hogy úgy lefagyott, hogy nem tudtam felvenni a telefont, mert nem engedte és még sorolhatnám. Trollkodjam szét a Huawei/Honor topicokat? Nem terveztem. Azért mert az enyém sz*r volt, még ott van a többszöröse az emberek zsebében amik remekül működnek.

    Tudnék még írni, de a szabadidőmet nem fogom erre fecsérelni, inkább olvasok valamit, remélem ennyi karakter leírása nem volt felesleges és megértitek, hogy hol tévedtetek el.

    [ Szerkesztve ]

  • buvartacsko

    addikt

    válasz KengelRoland #73 üzenetére

    Én próbáltam az ájoeszt és elég volt belőle.
    Egyáltalán nem stabil, egyáltalán nem logikus, nem tuti, rádásul nem is egyedi, mert minden harmadik mergásromának ájoesze van mert státuszszimbólumnak hiszi.

    :D ez mind mind MEGSZOKÁS és BEÁLLÍTOTTSÁG kérdése. függ egy pár dologtól, hogy melyik rendszer kinek, és miért lesz logikus, vagy tuti.

    ezzel az egyedi szöveggel viszont lebuktattad magad... :U nem egyedi mert minden második ember kezében ezt látod?! és?! nem értem esküszöm... kit érdekel? :D Te a telefonoddal akarsz felvágni? azért veszel Droidot mert ezzel szeretnél kitűnni a tömegből, és megmutatni a világnak, hogy Te milyen okos ember vagy? na szép, pedig azt hittem mi veszünk "ájfónt" azért, hogy megmutassuk vagyunk valakik... :(

    Én csak azt írtam le, hogy mi váltja ki a "trollkodást".
    Egyébként én is technikai analfabéta vagyok, mert az egyik rokonom ájoeszén nem tudtam beállítani, hogy ne az alap messenger hang szóljon. Kb az ilyen dolgok miatt dobtam el én anno a híres ájoeszt.

    kérdezd meg a facebookot, hogy miért nem ad erre lehetőséget iOS-en (csak úgy mondom, így kell helyesen leírni)

    nálam ez a dolog egyébként ott kezdődik, hogy se facebook appom, se messengerem nincs, viszont amiket használok (pl. Telegram) ott van lehetőség mindenkihez egyedi hangot rendelni külön, tehát lefordítom -> nem az iOS butasága, vagy az Apple hozzá nem értése miatt nincs egyedi jelzőhang beállítására lehetőség a Messengerben, hanem mert a Facebook nem tette bele. ezt tényleg ennyire nehéz felfogni? :)

    [ Szerkesztve ]

  • buvartacsko

    addikt

    válasz KengelRoland #79 üzenetére

    az a vicc, hogy ez a státusszimbólum duma tőletek jön only. itt senki nem érzi magát többnek mert iPhoneja van. ebben biztos lehetsz.

  • buvartacsko

    addikt

    válasz KengelRoland #79 üzenetére

    látom, nem érted a lényeget Te sem, amennyiben a Facebook akarná, akkor belerakhatná, hogy lehessen értesítési hangot választani. nem az Apple mondja ezt meg, nem ők nem rakják bele, és nem ők veszik ki belőle a lehetőséget. szóval miről beszélünk? minden más instant messengerben van erre lehetőség iOS alatt. akkor most ki a szar?

    az a baj, hogy van aki felvágásból vesz Galaxy S9-et is, azzal miért nincs problémád? :) BMW fórumokba miért nem jársz be anyázni?

    ez egy szakmai fórum állítólag, elhiheted, hogy pont olyanokkal beszélsz ilyen formában és pont olyanoknak írogatsz ilyeneket, akik nem emiatt veszik.

  • janeszgol

    félisten

    válasz KengelRoland #73 üzenetére

    Nézd én szeretem ezeket az odaszúrásokat, szívesen olvasom Blizzardking cseszegetését is, mert humoros, intelligens. Viszont amikor ilyenek jönnek, hogy nem játszik le ezt meg azt és sz*r, meg nincs BT fájlküldés = sz*r, meg nincs microsd = sz*r, meg itunes kell hozzá és sz*r, ez nem odaszúrás, hanem a tulajok felesleges dühítése. Ez pont akkora baromság, mikor a Lumiáknál ment, hogy "jáj ez csempés, hát ez sz*r".

    Van bug, van hibás teló is a kupacban, ez sajnos a mai (igazából a régi Nokiák is ebben a szellemben készültek) felgyorsult és nagy igényű piacnak köszönhető. Annak is van valóság alapja, hogy presztízsként bánnak a márkával, de ha jól tudom, a világ legértékesebb cégéről beszélünk.

    2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • kovbandi82

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz KengelRoland #90 üzenetére

    Látod milyen kicsinyes vagy. Nem, utolsó főverzióm. 7.0 volt :D Felesegem S8-a random produkálja a merülést. A Honeycomb meg főleg Tabokra volt kiadva nem telefonokra. Az 5s mennyi idős? Na az megkapja a legújabbat. Nem 2 éves. S6 nem kapta meg a 8-at. Mennyi idős?

    [ Szerkesztve ]

  • kovbandi82

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz KengelRoland #90 üzenetére

    - Rájövök, hogy valaki már megint android vs ájoesz vitát folytat anélkül, hogy ismerné mindkét oldalt.

    Gindolom itt nagasra gondoltál :D Mert lerí rólad :D
    Gondolom volt idő, amikor szinte naponta használtad a Minimal ADB and Fastbootot. Mert speciel én igen :D Egyáltalán életedben hallottál a custom romokról? Na erről lehetne vitázni, ki ismeri a Droidot :D Gondolom gyári rommal toltad életedben.

    [ Szerkesztve ]

  • Stunts666

    őstag

    válasz KengelRoland #79 üzenetére

    "Nem felvágásból használok droidot, de a legtöbb ájoeszes igen. Nem kell elismerned, ez így van."

    Ez kb úgy hangzott, hogy: egy szakmai fórum felhasználóit egy szinten kezeled a "16 éves, anyu vett egy Iphone-t és menő vagyok" kislányokkal....

    "Dehogy, megszokás és beállítás kérdése. Én egy évig kínoztam magam vele, mire tudatosult bennem, hogy most vagy elhajítom, vagy az idegklinikán kötök ki miatta. Ne mondd azt, hogy valamit egy év alatt se tud megszokni valaki."

    Ha 1 év alatt nem tudtad megszokni, akkor tuti a telefon a szar. :D

    szerk.: Tudom Ájfonos vagyok. Előtte HTC Desire-től kezdve a HTC One M9-ig minden volt. Akkor is sz*r voltam az Androidosok szemében, mert HTC-m volt. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák