Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loituma69

    őstag

    válasz apeelme #3194 üzenetére

    A 1016 DCC megvettem 10 napja használat után kiderült hibás a rom ezt jeleztem nekik mailban és az nap este küldték a javítást nem fél évre rá hanem az nap, az megint más kérdés, hogy a javított rom is hibás sőt több bug van benne mint az eredetiben ez is pár nap hsználat után derült ki! Jövő héten jön a JB 1016DCC-re azaz 3 héten belül 2 új szoftver tökéletesen elégedett vagyok a támogatással! A használhatósággal meg nem!. Én ezt dicsérem, hogy ilyen rövid időn belül probálkoznak javítani a hibáka és ez dicséretes. xTAB 50-hez fél év alatt 1 javítás jött semmi több! Ez nem dicséretes! Nekem kellene tesztelni ezeket az új termékeket és ami nekem nem felel meg nem engedném az országba forgalmazni, vigyék máshova! Ami viszont nálam át menne a teszten arra én személyes garanciát vállalnék, hogy az garantáltan jól működik. A mai világ úgy működik, hogy felelőséget senki nem mer vállalni azért amit csinál ez itt a gond! Ezért tartunk ott ahol tartunk! a 908A tablet szoftveresen tökéletes volt dicséretes és meg voltam vele elégedve, de a kijelző panelen volt 2 pixelhiba a képernyő közepén ez nem ok már küldtem is vissza! Ezzel már nem voltam elégedett. Megvettem wayteq X960 emeltórajelű gps-t hibátlan tökéletes megvagyok vele elégedve tökéletes gps készülék. Én már csak ilyen vagyok ami teszi a dolgát azt dicsérem ami rossz az meg rossz!
    Várjuk az ICS-t hátha agyba főbe dicsérhetem! Amikor megvettem az xTAB 50-et 2 hétig hibátlanul működött ismerőseim körében mindenkinek ajnároztam, hogy csak ilyet vegyenek sokan vettek is, nekem kellemetlen, hogy kiderültek a gondok sorba jönnek elő, szidkozódnak, hogy jól megvezettem őket, volt aki kihasználta a vissza adás pénzvisszakérést ők tették jól, de én hittem benne, hogy a hibákat javítani fogják, de ez nem tőrtént meg. Így fél év alatt kezdett elegem lenni ebből a kálváriából nekem is ki kellett volna használnom azt a korrekt hozzáállást, hogy visszafizetik az árát, de ezzel már elkéstem! A 1016 DCC is visszavittem és kértem a pénzem amit szó nélkül megkaptam. Legközelebb okosabb leszek és csak akkor veszem meg a tabletet, ha minimum 1 hónap használat után JB verzióval a forumok tele leszenek dicséretekkel és akkor nem ér meglepés! xTAb 50-el is ezt kellett volna tennem, de a jó tapasztalatok miatt wayteq termékek döntöttem úgy hogy megveszem androidos kütyüt! Késő bánat........

    [ Szerkesztve ]

  • pedrock

    tag

    válasz apeelme #3194 üzenetére

    Látom te is észrevetted, hogy Loituma69-nek, ha a csillagos eget lehozzák, az se elég. :D És természetesen szétzülleszti a fórumot, de még annyit se tesz, hogy rányomjon az "off topic" opcióra, de a legjobb az lenne, ha végre hallgatna, és rájönne, hogy ez itt nem panaszkönyv :D KÖNYÖRGÖM? DOBJÁTOK MÁR KI INNEN LOITUMA69-T!!!

Új hozzászólás Aktív témák