Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

Új hozzászólás Aktív témák

  • zho-lee

    addikt

    válasz etooo #1254 üzenetére

    Köszönöm, nagyon szégyenlem, de mostanában tényleg rohanok, vagy ide klimpírozok..
    ahelyett, hogy kipróbálnám az újabb dolgokat.
    Tulajdonképp akkor a titanium felesleges is lesz, ha a telepítők megvannak a geminiből.

    Egyébként este átnéztem a telefont, sehol sem volt a quickpic, a market azt írta ki, hogy installed. A titanium nem "látta". Végül az alkalmazások kezelésénél megtaláltam, uninstalltam.
    Utána már a market is free-t mutatott, installtam, szerintem azóta megy, nincs baja..

    Azért nem gondoltam erre, amit a titaniumról írtál, mert eddig ez így ment ez a dolog, és mindig jól is, nem volt ilyen. De akkor váltok, és ha jó (miért ne lenne az) akkor végre törölhetem azt a kb 1 gigát, amit csinált a titanium már az sd-re.. :DDD

    "Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

Új hozzászólás Aktív témák