Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #94529552

    törölt tag

    válasz PuMbA #32 üzenetére

    Nem kéne holmi saccolásba belemenni, és amit nem ismerünk azt nem kell fikázni. Gőzöd sincs, hogy mik az arányok.
    Amikor már megvette, és elégedetten használja, akkor csak lehúzás amit tettél. Bár ez a divat a PH-n, de semmi értelme. Neked nincs ilyen tévéd, tehát nem ismered. De az se fájjon, hogy mások elégedetten használják utálatod tárgyát, monitornak és tévének egyaránt.
    Most én is mondhatnám, hogy a Samsungban gagyi kijelző van, de nem teszem. Vagy azt is, hogy a te magasabb kategóriás tévéden 3 db-nak látszik egy teniszlabda mozgás közben, de nem mondom senkinek, szóval hagyjuk inkább a témát.

    [ Szerkesztve ]

  • Den Hadnagy

    senior tag

    válasz PuMbA #32 üzenetére

    Jópár teszt, meg az itteni "milyen tv-t" meg "milyen monitort" topic átnyálazása után született meg a döntés.

    Nem kevés oldalon eléggé körbedicsérték a készüléket, nekem semmi bajom a képével.
    Objektív tesztek ide vagy oda, azért az LG sztem ért a kijelzőgyártáshoz.

    Megtehettem volna, hogy háromszor annyit áldozzak rá, de minek?

    Amúgy mindig örülök, amikor olyan fórumtársba botlok, aki ilyen magasabb rendű igazságok, meg tudás birtokosa, miszerint minden "X" márka által gyártott "Y" termék egy sz.r. Bravó :)

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

Új hozzászólás Aktív témák