Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Busterftw

    veterán

    válasz makkmarce #102 üzenetére

    A fentebb irt narrativa es a penzugyi eredmenyek kozotti paradoxon parameterei alapjan irtam. Mellesleg azt is irtam, hogy joval tobbet koltenek R&D-re, mint az AMD, tehat "megy vissza a ceghez" es meg osztalek is van.
    Kerdes az AMD ezt miert nem tudja megtenni, ha 2x annyit ad el mint az Intel.

    Hatarozottan latszik, hogy 2017-ben is lassan beindul, aztan majd jovore, aztan majd jovore aztan majd jovore. Ja de igazabol amugy meg majd 2022-ben mert akkor jar le egy csomo szerzodes.
    AMD sajat magahoz kepest jobban teljesit mint a Bulldozer era alatt. Ez teny. De en nem tapsolnek annyira, ha az egesz piacot nezzuk. Ennyit akartam csak mondani.

    Aztan te jottel a novekedessel, hogy mit beszelek en. Senki nem vitatja a novekedest, de kozben azert maradjunk kicsit a foldon es szalljunk le a magas lorol.
    Ja 2 ev mulva mokas lesz? Akkor 2 ev es beindul? Nem 2017-tol indultak be? Elvileg azota nyaltak fel az Intellel a padlot.

    A cpu benchmarkos linkedre csak ennyit:
    "Over 1,000,000 CPUs Benchmarked"
    Nincs tobb kerdesem.

    Ez olyan mint amikor a mindfactory.de linkelik, hogy mennyi AMD fogy. Nem ervenyes az egesz piacra. (fentebb pontosan ezert irtam Mari neni PC boltjat)

    A novekedesbol azt felejted ki, hogy az adott piac is folyamatosan novekszik, foleg a cloudnak koszonhetoen.
    Ebbol kiveszi a reszet az Intel is, mint uj business. Na igy tudnak novekedni.

Új hozzászólás Aktív témák