Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    Az kétségtelen, hogy keményen túltolták, jobb lett volna, ha az egész kicsit színesebb, sokféle felületet felvonultató, kevésbé króm, több üvegfelületet és mögöttes területet mutató a demó. De ez a demó arról szól, hogy izomból tolják a RT-et és megmutassák, hogy itt aztán van kakaó, és úgy felszántják vele a RTX-eket, hogy csak na, ennek ez az üzenete. Csak sajnos elég ízléstelenül sikerült. Ez egyébként egy az egyben ugyanaz, mint amit korábban Abu írt a Fermi kapcsán, tesszellátor ügyileg, ott azt tolták túl, itt pedig ezt.

    [ Szerkesztve ]

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Duck663

    őstag

    válasz Cifu #22 üzenetére

    Ha megnézed ebben a demóban a tükröződések számát és ami nagyon fontos a távolságát, nos akkor rájössz, hogy az a tavalyi demó hiába néz ki jobban, valójában sehol sincsen. Kis terekkel és/vagy kis távolságokkal operál, ahol nagyobb a tér, ott drámaian lecsökken a tükröződések száma. Nagyon kevés, nagyon szelektív tükröződések vannak csak benne. Itt meg, pfff, valami eszelős.

    Az kétségtelen, hogy mint demó sokkal jobban mutatnak azok, de a RT terhelésük ehhez a demóhoz képest elenyésző. Ezt a demót tényleg nem esztétikai szemmel kell nézni, ez egy brutális erődemonstráció és annak bizony ott van. A (játék)fejlesztők pedig sokkal szebb dolgokat fognak kreálni.

    [ Szerkesztve ]

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Duck663

    őstag

    válasz Cifu #27 üzenetére

    Nyugi, megjelenik a VGA aztán lehet is összehasonlítani, vannak már RT támogatott címek. BFV, vagy Control szerintem elég jó lesz.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Duck663

    őstag

    válasz Cifu #32 üzenetére

    És mivel kérdőjelezed meg? Egy régebbi, láthatóan kevesebb RT-et tartalmazó demóval? Ez elég halovány érv. Kijön a hardver és kiderül, mennyire erős RT-ben a RDNA2, sőt ha kiadják a demót (passz, volt már több demójuk amit nem adtak ki, így ezt nehéz megmondani) akkor azzal is lehet majd tesztelni, a Radeonos demók nem szoktak limitálva lenni hardver szempontjából.

    (#35) FLATRONW: Egy agyontömörített videót láttunk. Az tény, hogy nem feltétlen a leglátványosabb, de nézd meg körbe a tükröződéseket, mi merre mennyire milyen távolságban tükröződik és nézd meg a többi demót, hogy azokban mennyi ezek száma, és mekkora a távolságuk. Értem én, hogy csilivili robbanások mennyivel jobban mutatnak, de nem az volt a demó célja, hogy azokat mutassa be.

    (#36) b.: Egyéb demókban sem láttam különösebb számadatot. Nem tudom ezt miért várod el? Minecraft :D tré a példád, alig van benne valami kis tükröződés, persze szép színes, de akkor is alig tükröződik. Itt pedig minden tükröződik mint az állat. Ez pont ettől erődemonstráció, hogy nem csak tessék-lássék módon van használva a RT, és szép színes csilivili, hanem mindenhol, minden felületre. Értelmetlen és kétségtelen, hogy szarul is néz ki, nekem sem jön be ez a krómos demó, de hogy ezt így kezeli a hardver, az nem semmi.

    [ Szerkesztve ]

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Duck663

    őstag

    válasz FLATRONW #40 üzenetére

    Figyi, kijön a hardver és kiderül. Én az efféle demókat videón nem szeretem, mert nem látszanak a finomságok. Itt is esetenként nehéz megítélni, hogy milyen az RT minősége, a RT a tré vagy a videótömörítés vágta haza, viszont az látszik, hogy az égvilágon minden tükröződik és az melós a hardvernek. Igen az kétségtelen, hogy veszettül túltolták, de mondom szerintem ez volt a cél. Izmozzunk egyet és még azt is el tudom képzelni, hogy visszafogott VGA-val csinálták. Ahogy Abu írta, RT szempontjából nagyon túltervezték az egészet, hogy ez jó vagy sem, az meg majd kiderül. A korona miatt szerintem egyébként minden korábbi terv borul, lehet ősznél előbb nem lesz RDNA2-es VGA.

    Valamit egyébként nagyon betalálhattak, mert pl.: a PS5-nél sokkal nagyobb memória sávszélességet vártam, 448GB/s annyi, mint a 2080-on, és itt kell a rendszernek, ugyanúgy lesz RT és még az egész gyorsabb is.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák