Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz #94529552 #377 üzenetére

    "Persze ha valakit csak egy téma érdekli"
    Engem nem csak egy téma érdekel, de azok, amik a TV-ben mennek, azok nagyrészt érdektelenek számomra.
    Ne viccelődjünk, hogy pl. a HistoryHD csatornáról azthittem, hogy valami történelmi témájú dolgok lesznek rajta, azonban túlnyomórészt valamilyen raktárárveréses ál-valóságsó megy rajta. Mást még nem láttam.
    Ezekből a Discoveryn is van bőven. Kiegészítve még néhány mű-valóságsóval, csupasz túlélők, alaszkai túlélők satöbbi. Sajnos ugyanez a Nat.Geo is. És a rengeteg ismétlés. Sport1,2-re nem tudsz úgy odakapcsolni, hogy ne a sportverda, vagy a kamion EB összefoglalója menjen valamelyiken :D Egyszer, kétszer megnézed, harmadikra bosszant, de a tizedik ismétlés után már csak legyintesz.

    "Amúgy a UPC-nél és a Digi-nél is több, mint 20 HD kábelcsatorna van "
    Van UPC-m, tényleg sok a HD csatorna, Ha úgy számoljuk, hogy M1,M2,Duna, DunaworldHD, akkor az már nem 4, hanem csak 1. Ugyanaz megy rajtuk, pár óra eltolással, a műsorok nagyrésze nem valódi HD anyag. Talán a stúdióban felvett beszélgetős műsorok.
    Valódi HD adás nagyon kevés van, a HD csatornákon is csak ismételgetik azt a néhánytucat műsort, ami van.
    Normál TV csatornák ugyanazt a néhány filmsorozatot nyomják állandóan. Valahol mindíg helyszínelnek. Nagyjából 1 kaptafára megy az összes. Ha láttál valamelyikből 1 részt, láttad az összeset.
    A többi sorozat is olyan értelmetlenül hosszúranyúlt rétestészta, hogy rég elvesztette az eredeti tartalmát. Kevés kivételtől eltekintve.

    Nagyon ritka az olyan, ami miatt tényleg érdemes odaülni a TV elé. Amit viszont megéri végignézni, az meg nem feltétlenül kell, hogy FullHD, 3D, 4K, 8K legyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák