Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    válasz nemlehet #313 üzenetére

    Nnnna, akkor én jelentkezek mint első és minden bizonnyal egyetlen ufo, akit zavar a 3D. Végignéztem 3-4 filmet 3D-ben (mert volt olyan, amit nem játszottak nálunk máshogy, de érdekelt, ezért bevállaltam), de eléggé szétmegy tőle a szemem, és baromira utálom. Úgy tudtam javítani a dolgon, hogy beültünk az első sorba, ezáltal elég sokat kitakart a vászon a perifériás látásomból is, és jobban bírtam a gyűrődést (úgy tűnik engem az zavar hogy a látótér egy része "másmilyen" mint a többi, és ez megzavarja valahogy a látásom...mintha egyszerre kétfele próbálnék fókuszálni...minél több volt a 3D hatással keltett kép, annál könnyebb volt figyelmen kívül hagyni a környezetet)

    Mondjuk az is vicces, hogy az utolsónál nem volt így, csodálkoztam is...aztán kiváncsiságból (és némi gyanútól hajtva...) felhajtottam a szemüveget, és kiderült hogy a film túlnyomó többsége 2D, csak néha "mélyül el" a látványvilág :D (azóta feladtam és bojkottálok: ha csak 3D egy film, egyszerűen nem nézem meg: megvárom míg kijön DVD-n, és megnézem otthon a projektoron 2D-ben :) )

    Egyébként remekül látok, semmihez sem kell szemüveg (nincs is), de a 3D-től kifolyik a szemem. Otthoni környezetben aktív shuttereshez nem volt szerencsém, szóval lehet hogy az maga a csoda...amit láttam, az "kisvilág egy dobozkában" érzés volt, még erősebb fókuszálási problémákkal és még erősebb könnyezési ingerrel társítva...nem jött meg a kedvem hogy sokat kísérletezzek vele, na.

    Ez nem műhiszti. Ez számomra a valóság. Ez van. Sorry.

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák