Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Madwe #373 üzenetére

    Annyira nem. Érdekes kalandjaim voltak már sajnos az évek alatt. Ugye én jellemzően elég széles spektrumát megkapom a kütyüknek és az ügyfeleknek is. Elég sok teszt is kihullik, amik ugye elég keményre sikerülnek, mert ragozni minek azt. amit látunk és mérünk. Ezek alapján nem mernék olyat sem kijelenteni, hogy a tulajok esetleges cáfolata mindig valós is. Volt aki a koloriméterrel is vitázott, hogy hát de nem úgy van az. Erre hagynék időt :DDD Akkor volt, aki a mikrofonnal is szembe tudott szállni, volt aki a hőmérővel is. És ennél ezek a dolgok csak sokkal szubjektívebbek és nehezebben mérhetőek.

    A legigazabb ember is ha a kocsija fogyasztásáról kérdezik, hazudik. Ezt legalább tucat másik területére az életnek kijelenthetjük. Az önigazolás fontos. Tudunk prezentálni, hogy igen, okosak, bölcsek, az életben kiváló döntést hozó emberek vagyunk. Amikor meg egyes helyeken bevallom, hogy ja, én voltam a hülye, arra is képesek felháborodni az emberek, igaz, olyankor az a fura helyzet áll elő, tudod, hogy akkor most nekik a terméket kéne védeni vagy inkább azt állítani, hogy én tévedtem a tévedhetetlenségemről ;]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák