Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZperX75

    addikt

    Szerintem semmi gond ezekkel new kártyákkal!

    1. Nagyok voltak a pletykák!Így az elvárásaitok is az egekbe szökkentek ergo
    nagy elvárás nagy csalódással egyenértékü.
    2. 32nm-re tervezett csippeket visszavonta a gyártó,így ujra tervezték.6900
    3.AMD-ék meg lettek szivatva,mert így az NV egy éves lemaradásábol sokat tudott lefaragni.
    (persze ez mi ,és az AMD kárára,!NV előnyére.
    4.Ahhoz képest szerintem nem sikerültek olyan rosszul(árakkal még mindig lehet operálni)
    Én ezt vátam tőlük.

    Ha jól emléxem az 4800-as 5800-as széria ,bevezetésénél az NV egy csíkszélességgel le volt maradva.
    Ha a TCM nem húzza ki 32nm akkor most is le lenne maradva,és ezek a kártyák ,még 30%-kal kevesebbet fogyasztanának.
    Hát ez van,nem tom ,hogy ez csak szívatás TCM-től ,vagy nagyon sok technikai probléma miatt passs
    389nm2 -es csippecske rögtön csak 300nm2 kürül lenne kevesbb zsetonba kerülne előálítani,Így olcsobban lehetne adni,így mi is sokkal jobban járnánk!
    Aki tudja kivár!
    majd a következő generáció 28nm -es csippekben lesz a megoldás!
    Nem tom ,de azt gyanítom 6990-es ezzel fog érkezni, ha 2 cayman-t szeretnének beletenni,mert akkor már talán fogyasztásilag 300W-os keretbe menni fog.
    Mi a jó vétel? NV-vagy AMD uj kártyái közül(egyik sem)?
    ha uj gépet tennék össze! akkor is max gtx460,vagy AMD 6850-est több nem kell!
    Minek?
    Mivel ,hogy ésszerüen játszani lehet ezekkel a kártyákkal is,sőt!
    Valós igényeimet a most jelenleg lévő HD4870-1G,kis sokatzabáló nagyonhangos kártyám tökéletesen kiszolgálja! főleg 1366-768ban mert a projektorom ennyit tud.
    -------(útálom azokot akik linkelgetnek árakbol ,hogy ez itt olcsobb a másik szarabb,meg nem erre számítottam ) szarok arra ,hogy mire számítottál KŐ***G!!!--------------

  • MZperX75

    addikt

    .

    "Szerintem semmi gond ezekkel new kártyákkal!
    1. Nagyok voltak a pletykák!Így az elvárásaitok is az egekbe szökkentek, ergo
    nagy elvárás, nagy csalódással egyenértékü.
    2. 32nm-re tervezett csippeket visszavonta a gyártó,így ujra tervezték.6900
    3. AMD-ések ezért meg lettek szivatva,mert így az NV egy éves lemaradásábol sokat tudott lefaragni.
    (persze ez a mi ,és az AMD kárára,!NV előnyére.
    4.Ahhoz képest szerintem nem sikerültek olyan rosszul(árakkal még mindig lehet operálni)
    Én ezt vátam tőlük.
    Ha jól emléxem az 4800-as 5800-as széria ,bevezetésénél az NV egy csíkszélességgel le volt maradva.
    Ha a TCM nem húzza ki 32nm akkor most is le lenne maradva,és ezek a kártyák ,még 30%-kal kevesebbet fogyasztanának.
    Hát ez van,nem tom ,hogy ez csak szívatás TCM-től ,vagy nagyon sok technikai probléma miatt lett visszavonva ... passsz
    389nm2 -es csippecske rögtön csak 300nm2 kürül lenne kevesbb zsetonba kerülne előálítani,Így olcsobban lehetne adni,így mi is sokkal jobban járnánk!
    Aki tudja kivár!
    majd a következő generáció 28nm -es csippekben lesz a megoldás!
    Nem tom ,de azt gyanítom 6990-es ezzel fog érkezni, ha 2 cayman-t szeretnének beletenni,mert akkor már talán fogyasztásilag 300W-os keretbe menni fog.
    Mi a jó vétel? NV-vagy AMD uj kártyái közül(egyik sem)?
    ha uj gépet tennék össze! akkor is max gtx460,vagy AMD 6850-est több nem kell!
    Minek?
    Mivel ,hogy ésszerüen játszani lehet ezekkel a kártyákkal is,sőt!
    Valós igényeimet a most jelenleg lévő HD4870-1G,kis sokatzabáló nagyonhangos kártyám tökéletesen kiszolgálja! főleg 1366-768ban mert a projektorom ennyit tud.
    -------(útálom azokot akik linkelgetnek árakbol ,hogy ez itt olcsobb a másik szarabb,meg nem erre számítottam ) szarok arra ,hogy mire számítottál KŐ***G!!!--------------"
    Trolkodás OVODÁS szinvonal! "Anyu nekem megvette,drágán és ez a jó"
    Akinek a gépébe GTX580-as fityeg,az nem itt trollkodik!
    (NV-trolloknak csak annyit ,hogy 5970, 2 mag,de a 2 mag mérete majdnem akkora mint a GTX580,1 magja! és még kevesebbet is fogyaszt) és kb 11hónapja kapni,és a teszteket nézve nincs lealázva sőt) 1év az 1 év.........

Új hozzászólás Aktív témák