Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz no more #157 üzenetére

    El vagy tévedve, egyáltalán nem vagyok fanatikus, főleg, hogy egy Honor topicban vagyunk, ahol épp a Honor is ezt az utat választja, te miről beszélsz? Ráadásul sehol sem írtam, hogy szerintem ez jó dolog-e vagy sem.
    Ráadásul tetszik, nem tetszik, ahogy az előző hsz-ben írtam, tényleg minden helyettesíthető a bluetooth-szal 2017-ben, szóval érthető, hogy egyre többen hagyják el. Mindezek ellenére viszont én jó minőségű kékfogas fülhallgatóval még nem találkoztam, szóval én a kábelesre esküszöm, de nem mindenki hallja ki a különbséget, meg az sem kizárt, hogy le vagyok maradva, régen próbáltam vezeték nélküli füleseket.

    Egyébként nem szokásom személyeskedni egyáltalán, de ezután a stílus után azért szeretném megjegyezni, hogy nem tegnap óta vagyok a fórumon, szóval lehetőleg ne Te akard az embereket fanatizmussal vádolni, sokan vannak, akik emlékeznek a régi no more féle fanatizmusra. Ha figyelted a hsz-eimet tudhatod, hogy ugyanúgy elismerem minden gyártónak a termékét, ami tetszik és csak azért, mert most épp egy iPhone-t használok (Amivel tény, hogy baromi elégedett vagyok) az nem azt jelenti, hogy elhallgatom azt, hogy vannak dolgok, amik nem tetszenek az Apple háza táján, mert mindig leírom a véleményem. Maradok tisztelettel. :R

    Dave™

    Ez vitathatatlan tény, de ettől függetlenül akkor is mindenki ebbe az irányba halad és ahogy írtam, nem csak a telefon az egyetlen ilyen ág, mert a notiknál ez sokkal durvábban megy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák