Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daczy

    aktív tag

    válasz heihachi #7 üzenetére

    Nem egy RTS játékot tudok mondani, amit az egér két gombjával el lehet irányítani kiválóan. Az FPS-ek többségéhez meg még ennyi gomb sem kell, mint ehhez a játékhoz, mert sokba még ajtót nyitni, vagy fedezékbe vonulni sem lehet, aztán mégsem casual játék, mert világversenyeket rendeznek belőle.

    Ehhez csak annyit tudok fűzni, hogy vagy erősen félreértettél, vagy megpróbálsz belémkötni...
    A 3 gombos játéknál nem elsősorban arra gondoltam ,hogy fizikailag hány gonbot kell használnod, hanem a kategóriáját állapítottam meg ezzel. FPS-hez sem kell sokkal több gomb, de azért remélem érzed a különbséget egy CS:Source, vagy MW1 és ez között nehézségi szintben, és célközönség életkorában. Nem is csoda, hogy SC,MW1,CS:S-ből rendeznek világversenyeket...

    Én leírtam a véleményemet, Te is leírtad a Tiédet. Én nem leszóltam ezt a játékot, csak megjegyeztem kissé rossz szájízzel(mert nekem ezek nem fekszenek annyira), hogy még egy ilyen casual eresztés. Ettől függetlenül lehet szórakoztató, és amint látom, Neked ezek jönnek be, amit én tiszteletben tartok, mivel nem vagyunk egyformák. :R

Új hozzászólás Aktív témák