Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz tabu3x #29 üzenetére

    Egy dolog, hogy sokan várják, meg egy másik, hogy elegen meg is veszik-e. Én úgy gondolom, hogy a felelős döntéshozók a drága pénzen finanszírozott felmérésekkel a kezükben jobban átlátják, hogy milyen esélyeket jósolnak egy ilyen váznak, illetve a teljes Pentax FF ökoszisztémának (ide értve az objektíveket is).

    Ha annyira biztos lenne a siker, akkor semmi akadálya nem lenne. Aztán ki tudja, lehet a következő hónapban bejelentik, de az is előfordulhat, hogy újabb évekig nem lesz még fejlemény.

    Engem annyira nem izgat, bár én is imádom az FF formátumot és dolgozom is velük, magamnak nem biztos, hogy vennék otthonra, mert bődületes mennyiségű pénzt képes felszívni egy ilyen rendszer finanszírozása. Kompromisszumként elég az APS-C is.

    Az FF hiánya leginkább azokat zavarja akik dolgoznának vele (de akinek a munkájához ez olyan fontos, az már rég a Canon-Nikon tengelyen kötött ki és nem jönne vissza rengeteg macera árán, amit meg is értek), illetve azokat akik csak ábrándoznak FF gépről, de megvenni úgysem vennék. Meg valamiért azt gondolják sokan, hogy mivel az APS-C gépeket jó áron adják, ezért majd az FF Pentax is olcsó lesz.

    Ja... mint az "olcsó iPhone"! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák