Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Geri Bátyó #2798 üzenetére

    Nem gondolnám, hogy dupla párbajok lesznek. Azt viszont el tudom képzelni, hogy mivel holnap hatan maradnak és három hét van hátra, hetente lezavarnak egyet. Hétfőn kiszavazás, szerdán kihívás, szombaton párbaj. Az utolsó héten elképzelhető a pénteki párbaj, hogy szombaton bekövetkezzen a finálé.

    Itt a latolgatás ideje. Kik lesznek a döntőben?
    Szerintem (abc sorrendben) Bálint, Dani, Robi.

    Merci szerintem a következő párbajon kihullik. "Volt, nincs, fene bánja" kategória. Attól nem lett népszerű, hogy nyávog, tapad Mohra, de még attól sem, hogy jó teste van, jó táncos.

    Virág se jut döntőbe. "Futottak még" kategória, ha nem ő lenne Dani "kielégítő parancsnoksága", egy percnyi műsoridő se jutna rá.

    Vivi tud szórakoztató lenni, a srácok is azzá teszik, de hiába győzött egy párbajon, annyira nem "nagy", hogy bejusson a döntőbe.

    Moh szerintem kiküzdötte a "puhapöcsű" jelzőt, a Mercivel folytatott felemás románc inkább lehúzta, mint kiemelte. A vitákba nem állt bele, nem lehet vele kapcsolatban semmi érdemlegest megemlíteni.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák