Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz Dani_kp #20 üzenetére

    Én sem nézek, de azért csak az lenne a legkorrektebb, ha nem figyelné. Mondjuk nekem nincs TV-m sem, az azért eléggé véd ebben az esetben. :D Az interneten pedig elég jól el lehet lavírozni. Pl. nem használok olyan oldalakat, mint a facebook és társai.
    Marad a Microsoft a Windows 10-en keresztül, meg a google az, akinek b..a a csőrét, hogy én mégis ki vagyok.
    PC-n a Mircosoft az, amit nagyon nehéz kivédeni, ha van internetkapcsolat. Nem lehet kigyomlálni, hogy ne küldözgessen ezt-azt. Pedig e-mail címem sincs hozzá, sem semmilyen tárhely, hogy esetleg valahol csemegézzenek.
    Így pedig csak részeredményeket nyernek ki. Tudnak ezt-azt, de abból nem tudnak túl pontos profilt összerakni.

    Sokan minden szart világgá kürtölnek, felteszik a netre. Róluk olyan adatbázis van már, hogy tényleg sok ilyen cég jobban képben van, mint ők magukról a saját életükről.

    Aki ellene van az ilyesminek, az nagyon b..a a csőrüket. Már rendesen szinte kihoznának ingyen egy ilyen tv-t, csak nézzed már, hogy elemezni tudjunk.

Új hozzászólás Aktív témák