Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freemanone

    őstag

    válasz #65675776 #31 üzenetére

    400ml-es kanna kb 2nm-re elég egy rétegben, gyerekkori tapasztalat... :U :B :DDD
    De én inkább a Montana Gold, de inkább Black vagy Molotow festékeket ajánlanám. Fedés, száradás, porozás, elfolyás és tartósság szempontjából.
    Mindkét gyártó mellett sok sok év tapasztalata szól. A PC-s festékekhez képest pedig kivételesen jó áruk van. Átlag 1000-1400huf 400ml.
    Valamint említetted a nyomás gyengülést ugye a legtöbb fetséknél. Ezeknél ezt egész profin oldották meg és csak egészen a vége felé kb 10-15%-nál kezd gyengülni a nyomás. A szórás minősége bedig nagyban függ a választott cap (szórófej)-től. Amit gyárilag rájuk raknak nem a legjobb. Szerintem 50-100FT-ot pluszba rááldozni egy jó cap-re nem nagy kiadás.
    Gondoltam leírok pár tippet-trükköt a festegető kedvű moddereknek! :))

    Írtátok a Tamiya 100 ml festéket. Színválaszték elég harmat gyenge, az ára horribilis és 1 PC-re szerintem felesleges ez a festék. A fent leírt kannákkal 1 rétegben le lehet fújni a gépeket és nagyon szépen lefedi. Aztán ha esetleg felesleges maradékod van, vaterán sok fiatal van aki szivesen megvesz maradék festékeket, ha jó kannát rak fel az ember. ;]
    De még ha rajtad is marad, akkor is féláron volt... most néztem árgépen 2,5k alatt nem találtam.

Új hozzászólás Aktív témák