Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz Döglött Róka #40 üzenetére

    jah, aztán lehet hallgatni, h "de miéééééért ilyen lassú az FF??". utána meg kb képtelenség kigyalulni. de sajnos a Chrome-ot is :(

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • #40553216

    törölt tag

    válasz Döglött Róka #128 üzenetére

    Felhívnám a figyelmed (és a többiekét is) a kiindulásra: az IE alatt a leggyorsabb a böngészés sebessége. Nem az én általam leírtak megkérdőjelezése a válasz erre, hanem esetleg annak kifejtése, hogy "nem, ez nem a böngészési sebesség, hanem az ez: ...", és itt jön ennek kifejtése. Hogy tudjam, miben gyorsabb az IE.
    Szóval?

    (#137) Khan13
    Nem. Te leírtál valamit, amiből több irányba lehet továbbgondolkodni, leginkább azért, mert nyilvánvalóan nem lehet mindig minden gondolatfolyamot a végtelenségig vinni. Ezekből a végig nem vitt gondolatokból nekem más jut eszembe, én más irányba gondolom tovább, mint amerre te. Eme gondolatok ütköztetését nevezik eszmecserének. Az eszmecsere lehetőségét kötözködésnek tartani kevélység, beképzeltség, mely mögött önnön tévedhetetlenségünkbe vetett erős és többnyire megalapozatlan, emiatt vak hit áll.
    Jó, mondjuk a Linuxos hasonlatodat benéztem. Talán még mintha át is akartam volna írni, csak ez elmaradt, mert nem néztem át újra a hsz-t.

    "mert abból nincs bevétele"
    Miért ne lenne? Főleg, ha alapértelmezetten a Bing van benne. Akkor a Bingen keresztül megjelenő reklámok tán nem az IE-ből bejövő bevétel? Más kérdés persze, hogy mennyien használják a Binget. Globálisan alig,

    (#138) GoodSpeed
    "Egyébként, akik a Vista megjelenéséig is maradtak IE felhasználók"
    Bakker! Úgy tudsz ilyen mondatokat megfogalmazni, mintha tényleg valós helyzetet írnának le. Jelen esetben mintha a Vista megjelenése idején szinte már végóráit járta volna az IE. Holott messze nem.
    2007 januárjában ~86%-on volt.
    "Gondolom van rá elméleted"
    Nem. Választ várok. Látom rajtad, mindig egy konkrét kérdésre választ adni nehezebb, mint süket marketing meg utólagos magyarázó rizsát nyomni. Azért próbáld meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák