Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatallerror

    addikt

    válasz BalaNce87 #15 üzenetére

    szerintem senki sem a minőségért jár (bár a mom park 1es termében a 24 csatornás hangcuccra már nem lehet azt mondani h fülbántóan kopogós a mélye meg recsegősek a párbeszédek).
    én egész egyszerűen idegrohamot kapok attól ha nem láthatom a várt filmet a lehető leghamarabb :DDD
    a nagy filmek nem szoktak csúszni de a kisebbek igen hála a sok torrentmakinak az országban akik inkább megnézik ótvarszar kézikamerás v kilopott minőségben minthogy kimozduljanak a szobából, szerdai jegyre mindenkinek telik néhány havonta szóval nem a jegyár a gondjuk hanem h lusták meg antiszocok.
    na tehát ha ez fenn áll és mondjuk annyit csúszik h már közel a blu-ray megjelenés akkor én se mindig megyek el moziba de ez ritka talán 2x fordult elő az elmúlt 1,5 évben. illetve aminél kételyeim vannak ott megvárom az első hétvégét és ha pár10ezer szavazattal még 7.0 felett van akkor megnézem, ha alá megy itthon sem érdekel :D nem nézek meg szarokat xD

    valahol totál középen a hátsósorokba kell ülni és akkor kielégítő a kép is egyébként

    #19) dchard : ja az imax frankó csak oda nem tudok menni mert mindig szinkronosak a filmek :(

    #20) raper : így van a magyar közönség nyomorék, koncertre is elutazom nyugatra (elég bécsig az a legközelebbi és oda járnak a kedvenceim míg szerencsére ide nem). fogalmuk sincs az egészről mert else hiszem h ennyire nem tudnak angolul a magyarok. tudnám akkor hogy hallgatnak zenét ha gőzük nincs a lyricsről :F

    [ Szerkesztve ]

    don't tell me what i can't do!

Új hozzászólás Aktív témák